reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Nie wiem dziewczyny czy zauważyłyście w ogóle, ale ostatnimi czasy zrobiła się moda na imiona wschodnio-brzmiące lub w ogóle wschodnie:cool2:
Ja imiona miałam wybrane już kuuupe lat i nigdy, ale to nigdy chyba nikt nie powiedział, że mu się podobają, a mianowicie Anastazja i Olaf/Aleksandr. W tym roku Aleksandr odpadło, gdyż Aleksów, Aleksandrów jest jak się okazuje mnóstwo. Więc została Anastazja(a gdyby jej coś jednak wyrosło to Olafek;-)), i to imię podoba się tylko mi, mojemu P., moim rodzicom i mojej lekarce rodzinnej. No może jakieś pare osób jeszcze się znajdzie. Ale większość się krzywi, że za długie, a za trudne, a jakieś "ruskie" itd.itp.
A ja właśnie mam takie samo podejście jak Lenka - nie chcę, żeby moja córka była jedną z 4 np. Julii w klasie, a może jedną z 50 w szkole. Chcę, żeby czuła się wyjątkowa, żeby była indywidualistką :blink:
 
reklama
moja sąsiadka ma na imię Wiwianna teraz można to pisac tez prze " v " - Vivianna
 
Ostatnio spotkałam się z dwoma nietypowymi imionami: Tanita i Eulalia. Mnie nawet się w miarę podobaja...
 
Michal ladne , tylko mojej tesciowej tez sie podobalo i moj maz ma tak na imie:) Mam znajomego ktory dal synowi takie samo imie jak on nosi .Chociaz mieszkamy za granica wolalabym zeby i w polsce i tutaj nie brzmialo smiesznie .Na mojego meza mowia Mike czyli Majk .Wybrac imie dla dziecka to nielada wyzwanie zwlaszcza dla niezdecydowanych.Gdy urodzil sie nasz syn nie mielismy ostatecznie wybranego imienia ,wiec pierwszego dnia byl bezimienny.
A naprzyklad imie Marek ladnie brzmi wi innych jezykach np.Markus,Mark czy Marko.


Moja corka ma naimie Nicole:)Staramy sie o drugie jesli bendndzie chlopczyk to Nicholas a jak dziewwczynka hmmm to nie mam pojecia:)
 
Cześć
mi podoba się kilka imion - Bianka, Natasza, Masza
dla dziewczynek jest tyle ślicznych imion! Mój synek ma na imię Leon - jak rodzina dowiedziała się jak chcemy mu dać na imię, to dzwonili i prosili żebyśmy wymyślili coś innego - haha. Został Leonem i teraz okazało się ze tylko to imię do niego pasuje.Jest poważny jak pan prezes :)
a i całej rodzince już się podoba :tak:
Córci daliśmy na imię Nadia...- po polsku Nadzieja. Mam nadzieję,że kiedyś się z nią spotkam...
 
reklama
Do góry