reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Hej Dziewczęta! Też chciałam Łucję,ale nie podoba mi się zdrobnienie Lusia,podobnie jak Gabriela-gabrysia;-\ ,Gabi zaś ładnie.. widzęże rusofilia przewija sie w naszym kraju...ja chciałam Sonię,ale nazywają tak psa,jak na złość..)) Ostatecznie nazywam Małą Bogusia(Bogumiła), ale to tak na razie, jeszcze miesiąc, póki jest w brzuniu :-D Nie moge dać tak na pierwsze,więc będzie na drugie i dla Babci..zaś oficjalnie zgodnie nazwiemy Dzidzię Jagoda..:wink:
 
Hej Dziewczęta! Też chciałam Łucję,ale nie podoba mi się zdrobnienie Lusia,podobnie jak Gabriela-gabrysia;-\ ,Gabi zaś ładnie..

Mam siostrę Łucję... I mówimy na nią Łucysia, Łucynka.
Nigdy nie używaliśmy zdrobnienia Lusia. Chociaż wiemy, że takie istnieje. Dla mnie osobiście lepiej ono pasuje do imienia Lucyna niż do Łucja :tak:.
 
ja chciałam Sonię,ale nazywają tak psa,jak na złość..))
Sara ma na drugie Sonia (po mojej najlepszej przyjaciolce :tak::-)) No coz, jak niektorzy mowia - moje dziecko nosi imiona dla psow, ale sie tym aboslutnie nie przejmuje, bo oba bardzo mi sie podobaja :tak::-)Zreszta psa mozna nazwac kazdym imieniem, wiec nie widze problemu ;-)

Łucja - bardzo ladne imie :tak:
Jagoda - tez super :tak:
 
Moja młodsza siostrzyczka nazwała swoją kotke Karolinka:tak:

Kot to też człowiek ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sara ma na drugie Sonia (po mojej najlepszej przyjaciolce :tak::-)) No coz, jak niektorzy mowia - moje dziecko nosi imiona dla psow, ale sie tym aboslutnie nie przejmuje, bo oba bardzo mi sie podobaja :tak::-)Zreszta psa mozna nazwac kazdym imieniem, wiec nie widze problemu ;-)

Moja druga siostra ma na imię Iga.
Kilka lat po jej narodzinach sąsiad z osiedla nazwał tak swojego jamnika.
 
wiecie co tak obiektywnie patrząc to wsród zwierzaków są i Anie ,Ole, Kasie wiec jakby sie tym sugerowac to ciezko byłoby wybrać coś "niezwierzęcego" hihi:-)
 
reklama
Do góry