reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Wszystkie imiona sa ładne jak się ładnie je wymawia.I nie ważne czy chłopiec ma na imię Swen czy Wojciech lub czy dziewczynka to Anna czy Salomea.Wszystkie nagla moga stać się rzadkie tak jak np w pokoleniu mojej babci modne były Wiesławy,Bronisławy,Józefy tak teraz ich prawie nie ma ,a stają się modne Blanki,Amelie Ksawiery i Oliwiery .Mi to nie przeszkadza.Moja córeczka ma miec na imię Amelia mimo,że to teraz dosć popularne imię ale i moje też dość znane i męża też .Uważam ,że będzie się z nim czuła dobrze wiedząc ,że i inne dziewczynki też tak maja na imię(widać ładne skoro tylu ludziom się podoba)
 
reklama
Boguska,ja mialam podobne mysli,ale jakos tak glupio bylo mi napisac...moze blauet nie wiedziala,ze to stan w usa?hmmm
 
hahaa no dokladnie boguska sie zgadzam z Toba :-)
dziewczyny wyluzujcie! ladne imie nie musi oznaczac stanu w usa czy amerykanskiego,ale spolszczonego imienia typu Brajan,Nikola jak wyzej kiedys pisalam...albo jeszcze cos dziwnego
pamietajcie,ze dzieci sa wysmiewne,wiec czasami mozecie dziecko sjkrzywdzic imieniem

mamy tyle pieknych imion! polskich imion! poszukajcie w necie spisu i juz;-)
 
Sencilla bardzo ladne imiona nadalas dzieciom a mieszkasz zagranica! wiec mialas pole do popisu a mimo to wybralas ladne imiona
normalne poprostu

p.s. ja jestem Liliana ;-) piekne imie a zadkie i nie dziwaczne
 
Mój synuś to Alan

  • biggrin.gif

 
...a Magdalena noo szczerze powiem ,że zapomniane dawno nie słyszałam zeby ktoś dał tak na imię swojej córci!!
Od lat w rankingach popularności imię Magdalena zajmuje 10-14 miejsce wiec z pewnością nie jest rzadkie :tak:
Póki co my z mężem nie możemy się zdecydować na wybór imienia...najprawdopodobniej w brzusiu mieszka "ogonek". Mój małż ostatnio zaproponował imię Kaj a mnie podoba się Tymon...oj będzie ciężko z wyborem ;-)
 
reklama
Kai bardzo ladne imie,Tymon tez,ale Kai jest super :-)
Bianka tez fajne i Nahaniel rowniez,mam kolezanke co ma Natanka,na poczatku rodzina nie mogla sie przyzwyczaic do tego imienia,ale teraz juz wszyscy zakochani w slodziaku :-)


ja ostatnio mam faze na Marte :-) mowilam nawet ostatnio mezowi,ze jakby byla corka teraz to na bank bylaby Martusia :-) choc Marysia rowniez bardzo mi sie podoba
pelno jest pieknych imion,ja to zawsze musialam dlugo myslec co wybrac dziecku :-)
 
Do góry