reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

KamilaLublin- mi sie za pare dni urodzi Milan:rofl2: chociaz mojemu M sie nie za bardzo podoba to imie i nie udolnie probuje namowic mnie na Fabiana....ale umowa to uwmowa (jak zaszlam w ciaze to on wybiera dla corki a ja dla syna...no i wybralam)

a dla dziewczynki bardzo podoba mi sie Blanka
 
reklama
Oj poczytalam troszkę i usmialam się przy tym niezłe:)

My mamy córeczkę Marike... Ma 3 latka i jest wspaniała :)
I tez początkowo wszyscy mówili ze takie nietypowe? Nietypowe to znaczy jakie? Inne, wyjątkowe, malospotykane? To chyba dobrze, ze rodzice są kreatywni, a nie poddają się stereotypom...

Jakbyśmy mieli druga corcie to podoba nam się Oksana, Masza, Liwia lub Lenka.... A dla chłopca: Nikodem, Kacper lub Emil...

Marika od początku miała być Marika i w żadnym wypadku nie uważam ze skrzywdzilismy ja tym imieniem:)
 
Witam;)
Czytalam ze byla dyskusja na temat imienia Anna, ja tak mam jako dziecko nienawidzilam a teraz jest ok;-)podst byla jeszcze jedna w gimnazjum tez ale w liceum bylo nas w klasie 5 natomiast na studiach bylam sama;-)mi sie bardzo nie podobaja imiona typu Jessika, Vanessa,Amelka, Nicola, Oliwia jakbym miala corke bylaby Olga dla chlopcow nie podbaja mi sie Oliwier, Alan, Szymon. Mam synka Bartosza ale ja chcialam Macieja, tatus chcial Szymona wiec wybralismy takie;-)
Moj dziadek ma na imie Bonawentury:-D
 
hejka
bardzo podoba mi się imię Marianna-połączenie imion moich dziadków,którzy mnie wychowali

drudzy dziadkowie to Alfred i Apolonia:-)

hardcorowe prababcie-Waleria i właśnie Marianna
pradziadek Wawrzyniec

reszta rodziny-normalnie:-)
 
powiem tak,ze lubie imiona zadko wystepujace ale wszelkie Brajany,Vanessy,Nikole itp. mi sie nie podobaja..one dobrze brzmia i wygladaja w krajach z ktorych przyszly,do tego spolszczona ich pisownia...dla mnie tragedia:sorry2:


w zadko wystepujacych imionach ja sie lubuje:-) ale polskich
wynika to stad iz sama jestem Liliana,dla rodziny Lilka,Lila,Lilusia

wlasnym dzieciom nadalam rowniez zadko wystepujace imiona,bo w mojej rodzinie jak i miasteczku nie spotkalam sie z nimi,jesli juz to jakies kolezanki dalsze po mnie spapugowaly :-)
a mam Milene,Hanne i Gabriela
Milena to Mili, Milusia,Milka,Milunia
Hanna to Hania,Hanulka,Hanusia (nienawidze skrotu Hanka i go nie uzywamy)
Gabriel to Gabus,Gabi,Gabrielek i Lelek :-D bo to taki przytulasek nasz

ostatnio spodobalo mi sie imię Anielka:) nie mylić z Amelką.Co o nim sadzicie?


Aniela fajne imie i zadkie,napewno nie bedzie drugiej w klasie ;-) Anielka,slodkie
pracowalam z Anielica :-D fajna dziewczyna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi się podoba bardzo Nathaniel. Do tej pory jednak, nie odważyłam się nazwać tak syna. Niewykluczone, że gdybym mieszkała za granicami Polski, Adaś byłby dziś Nathanielem. :)

A co myślicie o takim imieniu - Adria (jest to imię damskie, nie mylić z Adrianem :D)? Jak sama nie wiem co o nim sądzić.
 
Adria mnie sie zle kojarzy bo tak nazywala sie restauracja w ktorej kiedys pracowalam

Nathaniel nie podba mi sie znaczy w sensie jakbym miala tak nazwac dziecko w Polsce.Ostatnio wlasnie byl u nas chrzest i dali Nathan...no maskra juz wiecznie bedzie musial literowac swoje imie i mowić ze po "t" jest jeszcze "h" ,i to samo "h" to już nie prościej Natan??
 
reklama
Do góry