reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy Maluszków

Dziewczyny, Czy Wasze Dzidzie Miewaja Dni Gdy Sie Nie Ruszaja Prawie? Bo Dzis Moja Ma Taki Dzien I sie Martwie!!!! jak Srowokowac Ruchy?? Za Dwie Godziny Jade Do Szpitala Jak Maluch Nie Zacznie Sie Ruszac!!!!!!! Dajcie Znac Bo Padne!!
 
reklama
Patri nie padaj! Moja tez od dwoch dni jas spokojniejsza, prawie sie nie rusza, ale podobno to normalne i moze nawet byc oznaka przygotowan dzidzi do porodu! (magazynowanie sil). Tak to widze ale moze inne Mamuski maja inne zdanie!
 
Ja też tak miewam, że czasem się prawie nie rusza, tylko ze 3 razy się przeciągnie w ciągu dnia. Piszesz prawie, tzn ze troszkę dzidzia się ruszała jednak. Ale jak się niepokoisz to jedź do szpitala, zrobią Ci usg na miejscu i bedziesz spokojna.
 
Patri spokojnie... tak może być pod koniec ciąży! Próbowałaś napić się czego gorącego? Moja mała jak tylko gorącym po nogach dostaje to od razu zaczyna kopać :cool2:
 
Wlasnie wrocilam ze szpitala, mialam KTG, USG nie robili. Dala mi takie cos i kazala przyciskac jak dzidzia sie ruszy, no ruszyla sie moze ze 4 razy, wiec naciskalam, ale juz sama nie wiem czy rzeczywiscie czulam jak sie rusza czy tak bardzo chcialam zeby sie ruszyla.
Wizyte mam umowiona za tydzien, rowniez w szpitalu. I dostalam karte do liczenia ruchow dzidzi.
Podobno wszystko ok, podobno dzidzia spi 23/24.
Tyle tylko ze moja miala ustalone pory ruszania sie a dzisiaj uparcie nic, jak zakleta. Po obiedzie ledwo kliknęła mnie w brzuch jednym kolanem. Jak zjadlam cos slodkiego, czekalam na jakis ruch , tez nic. Troche ja pougniatalam, to sie jakby przeciagnela, albo przekrecila i dalej nic. Czekalam caly dzien az zacznie hasac jak zwykle.
Wieczorem jak siedze przy kompie, to brzuch fruwa mi na wszystkie strony - tak kopie, a dzis? NIC!! I teraz tez nic, no po prostu nic.
Jak juztro bedzie tak samo, to jade odwiedzic drugi szpital. A co!
 
patri nie jesteś sama , moja mala też od wczoraj jakas leniwa sie zrobiła i strasznie mnie to denerwuje, bo też dostaję schizy...:baffled: nie to zeby wcale ale bardzo rzadko i w dodatku jakos tak delikatnie ... a jeszcze niedawno były sceny z filmu obcy...
na szczescie teraz jak usiadłam przed kompem troszkę się poprzemieszczała, ale i tak będę ja obserwować i w razie co pojadę gdzieś na ktg:dry:


Wiki mam cię na oku:rolleyes2:
 
Dziewczyny za chwilę będziecie rodzic, zawsze krótko przed porodem dziecko przestaje się ruszac tak jak ruszało się wcześniej. Więc się nie denerwujcie. Jeśli trochę się przeciągnie lub poruszy to już jest znak. Na większe harce nie ma już miejsca.
 
Sawa13 :) Dokładnie!!!!! Sceny z filmu Obcy!!!!! :-D Tak bylo do wczoraj :D :D :D Ujelas to dobitnie!
A mialam nagrac filmik... chcecie powiedziec ze nie zdązyłam?
Wczoraj dokonczylam pakowanie torby w 4 sekundy.
Kasiad AAAAAAAAAAAAAA!!! :) Wiem wiem ze to prawie juz.
Dzis sie rusza mój pimpuś dziewczyny :) Ufffffff, co za ulga..............
 
reklama
MOJ MALEC TEZ SIE RUSZA CORAZ MNIEJ ALE MOJA LEKARKA POWIEDZIALA ZE TO I LEPIEJ BO JEST MNIEJSZE PRAWDOPODOBIENSTWO ZE ZAWINIE SIE PEPOWINA WIEC NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO:tak:
 
Do góry