reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

Mi wczoraj synuś w nocy dał popalić, jechał na dwie strony nożkami po lewej, a rączkami nad pępkiem po prawej, myslałam, że już nie zasnie nigdy, ale cud się stał i zasnął :-)

Chyba się zmówili - bo mój podobnie:-) Wczoraj przed snem to takie gulki mi robił po prawej stronie brzucha, że normalnie musiałam te miejsca masować, bo aż mnie bolało... słodziak :-D
 
reklama
A moje maleństwo, króca cały weekend buszowałao brzuch mi podskakwiał wogóle nie spał, dziś już teraz znowu zaczyna, aż sie boje co będzie po porodzie - przeciez dzieci muszą spać, a on nie śpi wcale.

mi ostatnio położna powiedziała, że nasze bobaski na tym etapie śpią 90% czasu - ciekawe, nie?:-) My odczuwamy to jako kopy itd, ale one się kręcą i przekręcają we śnie. Ale powiem ci, że mój też nie raz buszuje non stop - dzień i noc - a jak się zmęczy to rzeczywiście śpiocha bo nic go nie zbudzi.
 
Moje maleństwo w końcu objawiło się tatusiowi. Leżeliśmy w łóżeczku i mój mąż miał rękę tak że stykała się z moim brzuszkiem i maleństwo chyba się tym zainteresowało bo dwa kopy takie silne wycelowało do tatusia, że w końcu musiał poczuć.
 
mój mały właśnie ćwiczy wypychanie nóżek z prawej strony brzucha - normalnie mam wrażenie jakby ktoś wbijał mi mnóstwo szpilek w te miejsca :-)
słodziak :-D
 
reklama
A moja maleńka uwielbia głos swojego tatusia. Wczoraj przystawił ucho do brzucha i mówił do niej i w pewnej chwili dostał trzy kopniaki a potem jak się rozbujała to nie chciała przestać. Cudowne uczucie.
 
Do góry