reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

No a ja moge sie w koncu pochwalic wczoraj tatus poczuł dzidziusia - pierwszy raz !
Poza tym w koncu od wczoraj zaczełam czesciej czuc dzidziusia , nawet teraz kopie ale musze sie bardziej odprezyc zrelaksowac by poczuc go dłonia... Czyli powolutku do przodu

z dnia na dzień będziesz czuła coraz częściej i mocniej :-) ja czuję już stópki, które czasami masuję jak się wypychają:-) i jak macha rączkami w moich pachwinach... nie mówiąc, że czuje każde przekręcenie się bobaska (jest już duży) że aż mi brzuch faluje :-D
 
reklama
Claudia miałam ostatnio podobnie, prowadziłam samochód - a tu coś pod żebrami mnie smyra:-D

Długo nie czułam ruchów, ale teraz dzidzia zaczyna szaleć, najbardziej na wieczór, gdy już sobie spokojnie leżę... świetne uczucie...
 
ja dziś też pierwszy raz zobaczyłam jak mi brzuszek podskakuje, wcześniej jak go obserwowałam to mała akurat nie chciała się poruszyć. niesamowite uczucie...
 
Ruszający sie brzuszek to super widok:-)
Ja jak leże na prawym boku to bobo wtedy jest najbardziej aktywny:) czuje po prawej stronie ruszy i pod pepkiem ale po lewej. Osttanio wg usg byl glowko w dół więc może pod pepkiem jest raczko a z prawej strony atakuje nóżką albo sie przeciuaga i pręży:-) Ahhh juz sie GO nie moge doczekac na raczkach i tych wspolnie spedzanych chwil juz na wolności:-D
 
moja tez juz daje niezle czadu, strasznie lubie patrzec jak mi brzuch wariuje ale cwaniara jest bo jak mowie mojemu zeby patrzyl to ta akurat przestaje. zauwazylam ostatnio, ze jak mi miska daje w kosc to mloda jest spokojna i zaczyna dawac czadu dopiero jak miska sie uspokoi.
 
hehe nasze dzieci maja dobrze rozwinięta podświadomość chyba:-) bo jak ja mojemu chce pokazac falujacy brzuch to tez maluszek przestaje jakby wiedział ze ktoś jeszcze będzie go obserwowal:-)
 
reklama
dlatego ja sie wycwanilam.. jak maz byl w pokoju obok to wysylalam sms i po cichu przychodzil;) a jak byl obok to pokazywalam na migi;) jak uzylam glosu bylo posprzatane;)
 
Do góry