reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

reklama
A jeszcze niedawno chciałyśmy poczuć choć jednego kopniaczka... ja to się tak rozczulam...

Normalnie pamiętam to jak dziś jak leżałam i nasłuchiwałam czy może już coś tam bulgocze :-) Teraz sam sie upomina, że jest w moim brzuszku... szczególnie jak jeszcze śpię, a on już nie :-D
Wczoraj miał dzień ADHD - kopał bez przerwy od 11 przed południem do 22 wieczorem. Dzisiaj zapowiada się spokojniej - od 7 rano wciska mi swoje syrki i się przeciąga :-)
 
ja dzisiaj miałam wyciskanie łapek. że moja mała jest ułożona główką do wyjścia to dupcię wypycha po prawej stronie a nogi z lewej. Czasem zmienia pozycję, ale czuję że taka jej najbardziej odpowiada. Rano leżałam na prawym boku i obserwowałam co się dzieje na lewym. A tam górki, doliny - tu coś wyskoczyło, tam coś :) Tak fajnie że aż w głos się uśmiałam.
 
Ehhh zadroszcze Wam tych mocnych kopniaczków ....czekam az u mnie sie pojawia na tyle mocne by mąż zdołał poczuc dzidzie
Kiedy to nastapi ehhhh...
 
a ja skolei zauwazyłam ze Kubuś wstaje około 7:30 ( jak tylko usłyszy ze Tomaszek jest juz w naszym łózku i broi z miskiem...ale jak dla Tomcia uda sie pospac dłuzej to i Kubus spi :) wogole zauwrzyłam ze jak Kubus usłyszy głos Tomaszka to sie pobudza do aktywnosci a im blizej jest TOmek to kopniaki silniejesze .. chyba sie lubią... Tomus narazie jak sie go ktos pyta o dzidzie to mówi ze to " bubus i robi aaa"
 
Mnie mój mały kopie w sumie tak po równo raz po lewej raz po prawej stronie. Sukcesem już jest, że nie boi się mojej ręki i jak mam ją na brzuszku to dalej kopie co mnie ogromnie cieszy:-) Coraz silniejsze ma kopniaczki, ale póki co jeszcze nie bolą;-)
 
Chyba juz wszystkie dziewczyny poczuły pierwsze ruchy swojego dziecka:-) a w sumie płodu bo dopiero w III trymestrze na dziecko mówi się dziecko, podobno :p

Ja czuję regularnie od 20 tygodnia :-) teraz to mam kopniaki w lewy bok jak staram się spać to bardzo czuć, a nad pępkiem mnie rączkami boksuje :p teraz regularnie się wierci bo mu nie wygodnie :p hehe
Pozwodzenia żebyście mialy mocniejsze kopniaczki, żeby i Wasi męzowie mogli czuć, albo widzieć bo czasem potrafii nieźle falować brzusio:-)
 
Moje maleństwo trochę się rozleniwiło w ostatnich dniach. Przy tej pogodzie to nie dziwota, że nie chce mu się się za bardzo ruszać. Jakieś szturchanki tylko co jakiś czas. Nawet słodycze słabo na nie działały. Za to jak zjadłam pizzę, na którą naszła mnie dziś ochota dostałam takie kopy chyba po szyjce, że aż podskakiwałam. Mąż się śmiał, że dobrze mi tak jak dziecko karmię takim niezdrowym jedzeniem. :)
 
mnie toska jak kopie to na dwa fronty hehe i rekami i nogami, bo czuje i po prawej kopa i takie delikatne w tym samym czasie po lewej wiec mala sie przeciaga poki ma miejsce :)
 
reklama
Mi wczoraj synuś w nocy dał popalić, jechał na dwie strony nożkami po lewej, a rączkami nad pępkiem po prawej, myslałam, że już nie zasnie nigdy, ale cud się stał i zasnął :-)
 
Do góry