reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

reklama
A jja nadal malenstwa nie czuje :-( . Az sie martwie. Mam nadzieje ze z kruszynka wszystko dobrze , bo jak nie mam zadnych objawow ciazy to sie boje .Chcialabym juz poniedzialek godz 16,45 bo bede wtedy u ginki. ehhh
 
Dzis juz moge smialo powiedziec ze czuje Malenstwo od kilku dni. Nie pisalam wczesniej bo to byly odczucia raz dziennie i pewnosci zadnej. W sobote juz bylo z 3 razy a wczoraj ok 10 razy bylo puk puk :-D. Dzisiaj od razu jak wstalam tez czulam. Czyli wychodzi polowa 16tygodnia. Dwa tygodnie wczesniej niz w pierwszej ciazy. Oczywiscie juz mi malo i bym chciala czesciej i bardziej czuc hihihi.
 
A ja już sama nie wiem czy to ruchy czy nie. Czasami czuję, czasami nie. Trochę się martwię ale dzisiaj mam wizyte u gina więc może mnie uspokoi. Mam nadzieję...
 
A ja dalej nic. Tylko takie napinanie brzucha wieczorem, już nie wiem co to jest czy to jakieś skurcze, chociaż skurcze miałam i raczej to nie jest to czy maluch się prostuje i dlatego. A pukania nie mam wogóle. W dodatku schudłam i zmniejszył się brzuch. Joasiaab napisz co tam u gina. Ja idę w czwartek i też już nerwicy się dosłownie nabawiłam:-(.
 
Mnie tez juz z nerwow brzuszek boli , tez mam nadzieje ze powie ze wszystko ok . Zobacze malenstwo , nie moge sie juz doczekac , martwie sie bardzo ,bo ja nadal nie czuje.
 
reklama
joasiab ja mam wczesniej wiezyte u ginki ,bo o 16.40 . Ide z mężem bo powiedzial ze sie steknil i chce znow kruszynke zobaczyc , a poza tym moze ginka nam powie czy chlopak czy dziewczynka i bardzo chce by byl ze mna w tej chwili . ehhh naprawde denerwuje sie ,mam joasiu tak jak ty kosmicznego stresa.
 
Do góry