reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

wczoraj malenstwo nie dalo mi zasnac, jak sie położyłma mój mąż mówi : daj posłuchać! ja mówie,że nie rusza się teraz, mimo wszystko sie położył i słucha no i faktycznie mówi że nie- chyba śpi, a za chwilę mówię, ale kopniaki daje.... szybko pozycja ułozeniowa na plecy, mąż w trybie gotowści i faktycznie mówi że daje kopniole równe :-)
 
reklama
Kurcze a ja dalej nic nie czuję. A chyba już powinnam, bo to 16 tc, a w pierwszej już czułam. Martwie się jak cholera:(
 
Ja Wam powiem, ze się martwię co u dzidzi mojej, mam nadzieje, że wszystko gra i nadal żyje, wkurza mnie to, że tego sprawdzić nie mogę.

Czuję się normalnie, żadnych ciążowych dolegliwości, nic.
Oby wszystko grało :-(
 
claudia ja mam ten sam problem cale szczescie co miesiac mam wizyty u lekarza i usg robione bo gdyby nie to to bym oszalala.......miedzy innymi dlatego ze pierwsza ciaza nie zakonczyla sie dobrze..
 
dziewczynki to ten ores teraz, brak dolegliwosci i onak ciązy;) ja mialaam to samo. gdybyym nie zrobila testu to bym nawet nie wiedzial ze to ciaza;) bo czesto okres mialam co kilka mesiecy..
 
Dziewczyny ja też nic nie czuję i dolegliwości raczej minęły...za tydzień mam wizytę i mam naadzieję, że wszystko będzie ok
 
A boli was czasami tak brzuch jakby się macica naciągała? Kurcze w pierwszej ciąży miałam takie piękne kopniaki od synka, a teraz nic:( Ciekawe, która pierwsza poczuję:)
 
A ja od paru dni czuję ruchy i to dobrze....wiem strasznie wcześnie...w pierwszej ciąży czułam od 16 tygodnia
Nie martwcie się jednak maluszki przeważnie dużo później czuć, szczególnie w pierwszej ciąży:tak:
 
reklama
Ja idę 16 sierpnia i też chcę USG pomimo iż niedawno miałam te badania robione razem z USG
ale tym razem znowu chcę zobaczyć maluszka
Czy w 16 tygodniu na normalnym USG można rozpoznać płeć jak myślicie??
 
Do góry