reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

A jest możliwe czuć coś w 13 tygodniu??
Ja czuję też takie rozpychanie, ale czy to może być ruch dziecka?
 
reklama
Calaudia4you Musisz się wsłuchać w siebie i odróżnić czy to są bulgotania twojego żołądka czy jelit ;-) czy faktycznie małe rozciągające i kopiące się dzieciątko.
Na wsłuchiwaniu siebie stracilam kilka dni, bo sama nie byłam tego pewna. Dziś mój mąż nawet widział jak delikatnie pulsuje mi brzuch na wysokości pępka :tak: Jestem w szoku, że to już bylo widać w 14 tc, ale gdybym sama z mężem tego nie widziala to nie uwierzyłabym ;-)
 
No zobaczymy, bo nie czuje tego przez cały czas tylko kilka razy po chwilę, będę obserwować swój brzusio, no czuję jakby mi ktos go od środka rozciągał :-D tak jakby chciał przebić balon
 
ja od kilku dni czuję taką jakby mała rybka pływała mi w brzusiu :) czuje ją tylko wieczorami jak idę spać jak leżę na pleckach :)
 
ohhh kochane ja jeszcze nie czuje maluszka . czasem wydaaje mi sie ze jednak cos jakby ssie dzialo ale nie wiem( pewnie mam juz urojenia bo tak bardzo tego chce) . Wslu****e sie intensywnie caly czas wyczekuje ...
 
Ja też nie, nie jestem w stanie określić, czy to ruchy dzidziusia czy tylko bulgotanie w brzuchu. Niestety nie mam doświadczenia. Ale też ostatnio zaobserwowałam, że jak leże na plecach, to brzuch mi się rusza:) Ale poczekam na prawdziwe kopniaki :tak:
 
reklama
Do góry