reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

Ostatnio słyszałam od mamy taki przesąd, że jeśli dzidzia rusza się bardziej rano, to poród będzie rano, a jak wieczorem, to poród też wieczorem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mój maluszek ma swoją ulubioną porę dnia na aktywność. Sprawdzimy za parę miesięcy czy poród będzie tak samo...
 
reklama
Ostatnio słyszałam od mamy taki przesąd, że jeśli dzidzia rusza się bardziej rano, to poród będzie rano, a jak wieczorem, to poród też wieczorem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mój maluszek ma swoją ulubioną porę dnia na aktywność. Sprawdzimy za parę miesięcy czy poród będzie tak samo...
O ile dobrze pamiętam, to u mnie nie miało to związku :-) no i poród może być od rana do wieczora albo na odwrót ;-)
Hm, ale jeśli ma, to nawet mi pasuje, bo około północy nie powinno na porodówce być tłoku :-D
 
Martka ja też się martwiłam i od kilku dni wieczorem leżalam na plecach prościutko i czekałam ..... i w sumie nie wiem do końca ale chyba to było dziecko wczoraj tak delikatnie jak ruchy jelit tylko nisko nad trójkątem.
 
u mnie bylo czuc jak siedzialam/lezalam na lozku na plecach z nogami wyprostowanymi badz podkurczonymi, a teraz to juz bez znaczenia czy na brzuchu leze, czy na boku czy na wznak.. daje takie kopniaki, że czasem są irytujące
 
U mnie czuc ruchy bez wzgledu na to co robie i gdzie akurat jestem. Ale najbardziej maluszek jest aktywny jak np podczas spaceru usiadziemy na lawce, no i wieczorem jak juz lezymy w lozku.
 
reklama
Do góry