reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

martka85, sic1982 nie martwcie sie, juz niedlugo poczujecie :tak: Ja w pierwszej ciazy pierwsze ruchy poczulam w 19 tyg , ale byly to bardzo delikatne ruchy i raz na jakis czas tylko.
Natomiast w drugiej ciazy poczulam w 16 tyg i byly to juz od razu wyrazne ruchy. Takze spokojnie, po prostu w pierwszej ciazy zwykle dluzej sie czeka:tak:.
 
reklama
No ja też coś koło 16 tygodnia ,w poprzedniej ciązy póżniej koło 18 ale ja szczupła jestem,pełniejsze dziewczynki podobno troszkę pózniej czuja,a szczuple wcześniej.Moja koleżanka dopiero w 22 tyg ruchy poczuła.Na początku było miłe łaskotanie,takie fajne bąbelki,a teraz jak zasunie to czasem az na krześle podskocze:)budzi mnie rano,nie daje mi spać wieczorem,koło 23 jest spokój,chyba że się dzidzię ukołysze:)to wcześniej.
Aktywne jest również zawsze jak mam robione usg,na jednym tak szalało ze ginek nie mógł nic zmierzyć i musieliśmy się umówić na inny termin.No i jak michaś podejdzie i głaszcze brzunio i mówi do dzidzi czesc jestem twoim batem,dzidziu:)to tez się rusza:)
 
hofbrau no trzeba było zacząć go przyzwyczajać że bedzie miał brata albo siostrę ale początki były ciężkie ,było -nie chcę małej dzidzi i krzyk.A teraz jest tak jak pisałam i przytula się do brzusia.mówi ze bedzie mleko nosił ,pieluszki.Także na razie ok.Mama pokaż dzidzie-to wchodzimy do netu i oglądamy dzidziusia jak wygląda w danym tygodniu:)
 
Mi nawet położna mówiła, że przy 3 ciąży to szybko się czuje a ja tak cichutko leżę i prawie nie oddycham a tu jak nic tak nic nie czuć...
 
No dziewczynki w końcu i ja mogę się pochwalić konkretnymi ruchami, wcześniej niby czułam, później cisza a dzisiaj pierwszy raz poczułam cztery kopniaczki z czego ogromnie się cieszę:-D:-D:-D
 
No dziewczynki w końcu i ja mogę się pochwalić konkretnymi ruchami, wcześniej niby czułam, później cisza a dzisiaj pierwszy raz poczułam cztery kopniaczki z czego ogromnie się cieszę:-D:-D:-D


Gratuluję!!!
Ja dziś wieczorem znów cztery kopniaczki ( tak jak Ty madzia6485) widocznie tak zawsze 4 razy kopią :p nawet mąż zdążył rękę przyłożyć :)) ja czuje dzidziusia po posiłkach ale tylko wewnatrz, ale wczoraj i dziś wieczorem to kopniaki były :) slodkie kopniaczki synusia:p:p:p
 
reklama
U mnie Mały wczoraj tak szalał, że aż mi cały brzuch falował. Leżałam na plecach, patrzyłam na brzuch i się śmiałam:rofl2:

Takie Maleństwo, a już tyle szczęścia daje:-D:-D:-D
 
Do góry