reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Mój maluch szaleje od dwóch godzin. Uaktywnił się po wypiciu glukozy (bleee) i do tej pory się nie uspokoił. Na szczęście troszeczkę się uspokaja jak przyłożę rękę.
 
reklama
To ja też się dopisze że ruchu swojego maleństwa też czuję. Wcześniej to było co jakiś czas a teraz tak już od półtora tygodnia to codziennie, ale nie ma jeszcze określonych godzin na swoje harce , kopie kiedy ma na to ochotę.
 
dzisiaj jak moj D. przylozyl ucho do brzucha to Mala zaczela go zdrowo kopac w to ucho mimo ze tego dnia tylko leciutko kopala:))), wiec sie Tatuś ucieszyl
tak ogolnie na wieczor dosc mocno kopie, chyba rozrabiara mi sie szykuje:)))
 
a ja poza tymi dwoma razy, o których pisałam w zeszłym tyg, na razie nic nie czuję, ale C. twierdzi, że słychać jeszcze głośniejsze plumkanie w brzuchu, nie wiem czy brakiem odczuwania ruchów dziecka mam się martwić czy nie...
 
Tunia ja cos też kiepsko, czasem jakieś tam wiercenie ale kopniaczki to ze dwa razy takie miałam że to było TO a tak nic...czekam:-(
 
Tunia ja też nie czuje. czasami mam takie dziwne uczucie w brzuchu, którego nawet nie potrafię opisać... jak by mi jakaś fala tam krążyła hehe ale tak myślę, że to może jakieś wzdęcia czy cosik innego... sama nie wiem. po prostu nie wiem czego mam się spodziewać i pewnie dopóki nie dostanę porządnego kopniaka to nie będę wiedziała czy to maluszek :-D
choć nie ukrywam, że już mnie trochę to martwi jak słucham, że prawie każdy już czuje, a ja nie.
 
ło matko dać mojemu malcowi frytki do jedzenia to kopie co całym brzuchu Dziewczyny dajcie sobie czas do ok 22 tygodnia ciąży bo wcześniej to naprawdę mało czuć. Jak wam się jeszcze dzidzia dobrze ułoży to już w ogóle będziecie wszystko czuć ;-)






 
reklama
Do góry