reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

A ja mam 19 tydzien i nie czuje i szlag mnie trafia tak bym juz chciala. No moze tez troche nie wiem czego powinnam szukac. Wiec jest nas wiecej oczekujacych na ruchy ^^
 
reklama
A ja mam 19 tydzien i nie czuje i szlag mnie trafia tak bym juz chciala. No moze tez troche nie wiem czego powinnam szukac. Wiec jest nas wiecej oczekujacych na ruchy ^^

ja też czekam i czekam. ale dokładnie tak jak ty nie wiem czego szukać. może coś się trafiło a ja nie mam pojęcia, ze to właśnie mogło być to. nawet na ten wątek prawie nie zaglądam bo też już bym się chciała cieszyć kopniaczkami a tu nadal nic...
 
hehe ja też nie wiem czego się spodziewać, bo to moja pierwsza ciąża :p cieszę się, że nie jestem osamotniona w oczekiwaniu na pierwsze kopniaczki :)
Ewwe - chciałabym abyś miała rację :)
Właśnie zauważylam na moim suwaczku, że już powinnam odczuwać ruchy maleństwa :tak: czyli każdy dzień to wyczekiwanie :tak:
Czasem kładę rękę na brzuch w nadziei, że mały będzie chciał mi "odpowiedzieć", ale nie wiem czy on mnie czuje. Czy u was dzidzia reaguje na wasz ruch, przykładanie ręki, głaskanie, mówienie ?? :)
 
Ostatnia edycja:
dziołchy będą ruchy spokojnie, ja też już czekałam i wkurzałam sie jak ktoś pisał w 16 tc że czuje a ja nic :/ dopiero tak porzadnie to p[oczułam teraz w niedziele czyli 19 tc i 1dzien, a lekarz mówil by cierpliwie czekać do 22 tc więc luzik jest jeszcze czas ;)
 
u mnie reaguje na dotyk:
jak tylko przyłożę rękę do brzucha - przestaje kopać:D
a tak to raczej na nic, najbardziej odpowiednia pora to okolice godziny 24:)
 
ewwe mam tak samo - Mały szaleje w brzuchu ale jak się rękę przyłoży to cisza ;-) Raz tylko się biedny zdenerwował bo mi tak mocno kopnął moją rekę że się przestraszyłam ;-)Ale to jednorazowy wyskok...
 
Ja mam odwrotnie - jak przyłożę rękę, to kopie mocniej :) Wczoraj Tato dostał trzy takie salwy z kolanka, że aż się zdziwił ;)

Na początku się cieszyłam, że dzieciątko dobrze wychowane, bo się budzi koło 9, a zasypia o 22, ale teraz budzi się ze mną (albo przede mną, ale jeszcze nie ma na tyle siły, żeby mnie obudzić), a jak idę spać, to zaczyna ćwiczyć rock&rolle... Będzie lanie po porodzie ;)
 
reklama
u mnie była taka sytuacja że jak dziecko zaczęło harcować mąż przyłozył rękę i nagle cisza na morzu, a ja do męża mówie - pewnie Cie nie lubi :-D żebyście widziały jego minę oskar! powiedziałam mu żeby chwilkę potrzymał rękę a dzidziuś serie kopów dal i M był szczęśliwy :-D
 
Do góry