reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwoj naszych maluszkow

aestima - nie pozwalam zbytnio bo to taka ksiazeczka ktora po zamoczeniu barwi sie na rozne kolory i ja probowalam nawet ją lizać i jakas taka chemiczna w smaku jest:-D no i pisze ze od roku ;)
 
reklama
Moja mała też odkryła że potrafi piszczec i krzyczec (niestety) Do tego od jakiegos czasu podnosi się do siadania.Gdy tylko jest lekko wyżej położona od razu podnosi główkę i część ciała i chce siadać skubana.Nawet w wózku mi tak robi,boje się że kiedys mi z niego wypadnie.
 
ja tylko się pochwalę, że moja Marysia przybrała w 2 tygodnie 450g!!! A butelki nie uzywałam po jedzeniu już prawie od tygdnia, chyba rzeczywiście wreszcie mam więcej mleczka i mała się najada:) Waży teraz 6150. Wcześniej przybrała niecałe 600g w 5 tygodni więc różnica ogromna...
 
no a moja "mała" waży już ok 7300g tzn waga wskazała 7500 ale była w pampku i ubraniach wiec troche pewnie trzeba odjac, ostatnie mierzenie pokazalo 70 a moze nawet 71 cm
 
my dziemy w srode na szczepienie nie moge sie doczekac i zobaczyc ile mlody wazy :D powinno byc 7 lub tyćko wiecej :) a ostatnim badaniu mial 5900 chyba
 
i Tymcio się zalicza do tych piszczących dzieci tzn to brzmi normalnie jak by śpiewał mając mutację ale jaki przy tym zaciesz ma na twarzy i my przy tym beczkę niezłą mamy :D, i wszystko ostatnio do buzi bierze, zamiast się bawić z pluszakiem bah go za ucho i do buzi pielucha tak samo kolcyk tak samo muszę mega uważać by się jakiś kłaczków nie najadł he he
 
Mateusz wczoraj przez przypadek chyba odkrył, ze ma stopę :-) ale był zdziwiony ;-) to była mina z serii ooooo a co to mi wyrosło? :-) ale miałam ubaw
 
ja dzis mlodemu pokazalam ze ma stopy :D tylko jeszcze nie dostaje do nich za bardzo ale podobały mu sie :)

od wczoraj maly przeklada zabawke z jednej reki do drugiej i ma ucieszke :))
 
reklama
Dziewczyny nie chciałam zaśmiecać głównego więc pytam tutaj. Czy Wasze maluchy śpią nadal przy włączonym świetle?? U nas pali się lampka. Nie wiem jak to jest z takimi maluszkami ale ja boję się, że jakby Mati obudził się w nocy po ciemku to mógłby się przestraszyć. Jak u Was jest z tym światłem w nocy??
 
Do góry