reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

reklama
ja od początku śpię po ciemku, nie widze powodu dla którego miałabym mieć włączone światło. Przecież i tak w nocy spię, to światło mi w niczym nie pomoże:)

Nadzieja troszkę poćwiczycie i efekty przyjdą bardzo szybko. Tylko kładź synka kilka razy dziennie na brzuszku choć na moment.
 
To ja się pochwalę, że Tymek już ślicznie trzyma główkę leżąc na brzuszku. I faktycznie częste kładzenie(?) Małego na brzuszku dało pozytywne rezultaty. A waga Tymka, to 6450!! Na samym cycu :-)
 
Marysia w zeszłym tygodniu ważyła 6200:) Pięknie przybrała, nagle jej przybyło pół kg w dwa tygodnie!

Od kilku dni leżąc na mojej ręce do karmienia ale nie bokiem tylko na pleckach, podnosi do góry główkę, odrywa ja od mojej ręki leżąc!
 
reklama
My od początku śpimy przy zgaszonym świetle. Na początku przy nocnym karmieniu i przewijaniu zapalałam lampkę, teraz już nie. Wszystko po ciemku ;) Ale odkąd Ada nie robi w nocy kupek nawet jej nie przewijam, bo wtedy mi się wybudzała i niekiedy był problem z zaśnięciem.

Trasia, brawo dla Marysi :) No i waga pięknie ruszyła :)
Kati, ale Ci chłopisko rośnie :)

Ada tydzień temu (miała 3 mce i tydzień) ważyła 5510g :)
 
Do góry