reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

Basienia- po raz tysięczny: każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Albert Einstein nie mówił chyba do 3 roku życia i wiesz jak skończył :-D;-) Więc daj czas Maluchowi na swobodny rozwój.

Co do pytania o zabawki to Ula od jakiś 2 tygodni potrafi budować wieżę i robi to we właściwiej kolejności, choć nie za każdym razem. Z klocków też jej się zdarzy zbudować wieżę.

Uderzanie zabawkami o siebie jest dobrym objawem i myślę, że kolejnym krokiem będzie wkładanie i wyciąganie przedmiotów np. z miski.

Więc głowa do góry i mniej czytania co i kiedy dziecko powinno ;-)
 
reklama
Dzisiaj zauważyłam, że Kubul przy wstawaniu dziwnie stawia stopki. Trochę mnie to niepokoi. Otoż normalnie stopy powinny byc rownolegle, a on stawia jedna prostopadle do drugiej (dokładnie prawą). Czyli powinno byc I I a jest l / albo I __ (te kresku przedstawiają ułożenie stóp). Co o tym myślicie ? Jutro ide na kontrolę do lekarza to spytam, ale może któraś z was sie z tym spotkała
 
reklama
I jak z tymi stopkami kattul?

Gabryś wreszcie nauczył się siadać bez tłuczenia głową o podłogę, allelujah, wreszcie nie muszę go łapać za każdym razem jak gdzieś stanie :-D
 
Do góry