reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety maluszków

Kasia- wspólczuje, ja sobie nie wyobrażam momentu odstawienia, planuje karmic do roku i juz mi smutno na mysl, ze ten cudny czas kiedys sie skonczy.
 
reklama
Macku ja dawalam jabluszka banany a nawet Igorek jadl juz jogurcik brzoskwiniowy wczoraj i bardzo mu smakowalo. Teraz che mu zaczac dawac danonki np. jeden na tydzien
Jakiś czas temu naczytałam się, że danonki to samo zło (nie pamiętam dokładnie o co cho), ale dopóki się da nie będę tego dziecku serwować :no:
 
A najlepszy jogurt naturalny i owocki :)
Mój mały jeszcze tylko cyckowy, ale dziś się tak wkurzał jak jadłam więc mu wsadziłam w ta siatkę-gryzak kawałek manga i szok co z niego zostawił suche wióry :D
 
Jakiś czas temu naczytałam się, że danonki to samo zło (nie pamiętam dokładnie o co cho), ale dopóki się da nie będę tego dziecku serwować :no:

Własnie, ja tez slyszalam , ze danonki to sama chemia nie nadajaca sie dla malutkich dzieci. Mojej 3latce tez staram sie ich nie kupowac.

witajcie
Zgodnie z wykazem poniżej produkty mleczne typu jogurty, kefiry, twarożek powinny być wprowadzane jak dziecko ma około roku.

Lenka - mleko i produkty mleczne są bardzo alergenne, często dzieci dostają skazy białkowej (egzema, AZS), ja bym poczekała z tymi produktami


http://babyonline.pl/pub/rozne/kalendarz-rozszerzania-diety.pdf

Dobrze, że napisałyście o tych danonkach. Poczekam wtedy jeszcze. a po jednym jogurciku nic mu nie bylo :)
 
reklama
Do góry