reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

reklama
Martilla pozyczam ten przepis na ciasto:tak:, pieczesz wlasnie???? Daj znac jak wyszlo, bo mam ochote je upiec i jeszcze techniczne pytanko szklanka oleju nie za duzo:confused::sorry2: i na taka proporcje jak duza blaszka?

Robaczku milego wieczorku:tak:

Mama2010 za tego papierocha zaraz ode mnie dostaniesz:angry::-D:-D:-D
 
Robale, do jutra :-)
ewka2412, co do aqua slim, to ja nie używałam, ale słyszałam różne opinie od znajomych. Ogólnie zdania są podzielone, część mówiła, że kolejny wynalazek kompletnie do niczego i tylko kasa poleciała w błoto, inna część, że w jakimś stopniu pomogło w odchudzaniu...
I ja mam do zrzucenia kilka (czyt. kilkanaście;-)) kg do zrzucenia, ale ze względu na podejrzenie pcos i innych różnych różności, jestem pod ścisłą kontrolą dietetyka. Mam już za sobą tyle różnych diet i środków (np. linea, bio cla z zieloną herbatą, itp.), że ja już po prostu w to nie wierzę:-:)no:
mama2010, przykro mi z powodu i Twojej jednej krechy, wiem jakie to uczucie:-( trzymam kciuki za następny cykl :tak: (albo jeszcze ten;-))
 
Ostatnia edycja:
Kochane milo widziec ze sobie tak fajnie gadacie, ja sama nie wiem czy zostac czy wychodzic.......Chyba was zostawie :-D, a ja poprostu sobie pojde lezec, wiem ze nikt sie nie pogniewa, bo o czym tu pisac nie jestem w temacie wogole, na tamtym forum tez ze mna nie pisza, bo nie maja o czym wiec spoko, luzik
 
Ewka ja tez dzis rano testowala i bbyla tylko jedna tlusta krecha hrrrrr...nie lubie tych testow
Ja testowalam po poludniu a cykle u mnie sie wahaja od 27 do 32 dni wiec moze jeszcze cos bedzie nie nakrecam sie ale poki @ nie ma a tempka nie spada jest nadzieja. Zobacze jak jutro tempka. Kochana jak @ przylezie to zaczne 11 cykl a testow wrecz sie boje robic:-D
 
Kochane milo widziec ze sobie tak fajnie gadacie, ja sama nie wiem czy zostac czy wychodzic.......Chyba was zostawie :-D, a ja poprostu sobie pojde lezec, wiem ze nikt sie nie pogniewa, bo o czym tu pisac nie jestem w temacie wogole, na tamtym forum tez ze mna nie pisza, bo nie maja o czym wiec spoko, luzik
zostan tu znami i nigdzie nie idz polezysz sobie w nocy:-D
Kochana ktory masz dzien cyklu?? Wstaw sobie suwaczek
No to moze popiszmy o lezeniu ja to lubie tak sie zdrzemnac po poludniu:rofl2:
 
claudia, no co Ty :baffled: ... chyba nie jestem w temacie za bardzo:sorry2: albo coś mi się pokręciło...
ewka2412 i mama2010, więc tak: ja zaciskam kciuki za Was kochane już teraz i jeszcze za ten cykl :tak: Póki nie ma @, to zawsze jest nadzieja :tak:
 
zostan tu znami i nigdzie nie idz polezysz sobie w nocy:-D
Kochana ktory masz dzien cyklu?? Wstaw sobie suwaczek
No to moze popiszmy o lezeniu ja to lubie tak sie zdrzemnac po poludniu:rofl2:

Kolejny suwaczek??Ja mam 10 dc wiec nie wiem nawet czy to dobry dzienb czy zly, poprostu jak mnie lepek przestanie bolec to poprzytulam sie z moim , przyjdzie zmeczony to sie ucieszy
 
Robale, do jutra :-)
ewka2412, co do aqua slim, to ja nie używałam, ale słyszałam różne opinie od znajomych. Ogólnie zdania są podzielone, część mówiła, że kolejny wynalazek kompletnie do niczego i tylko kasa poleciała w błoto, inna część, że w jakimś stopniu pomogło w odchudzaniu...
I ja mam do zrzucenia kilka (czyt. kilkanaście;-)) kg do zrzucenia, ale ze względu na podejrzenie pcos i innych różnych różności, jestem pod ścisłą kontrolą dietetyka. Mam już za sobą tyle różnych diet i środków (np. linea, bio cla z zieloną herbatą, itp.), że ja już po prostu w to nie wierzę:-:)no:
mama2010, przykro mi z powodu i Twojej jednej krechy, wiem jakie to uczucie:-( trzymam kciuki za następny cykl :tak: (albo jeszcze ten;-))
Linea bralam takie sobie , bio cla tez ja tez mam podejrzenie pco wiec chcialabym chociaz z 3 kg schudnac ale kurde mi sie nie udaje co mam zrobic ja kocham jesc:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry