reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

reklama
ewka (pozwolisz, że będę pisała w skrócie?;-)), i ja lubię jeść, ale niestety przez to (i w pewnej części przez rzucenie papierosów i pcos), w ciągu 2 lat przybrałam 20 kg:szok::no: I ze względu właśnie na pco jest tym bardziej trudniej zrzucić nadwyżkę:-(
claudia, ja już się dzisiaj należałam, a teraz medytuję przed kompem:-p;-)
 
ewka (pozwolisz, że będę pisała w skrócie?;-)), i ja lubię jeść, ale niestety przez to (i w pewnej części przez rzucenie papierosów i pcos), w ciągu 2 lat przybrałam 20 kg:szok::no: I ze względu właśnie na pco jest tym bardziej trudniej zrzucić nadwyżkę:-(
claudia, ja już się dzisiaj należałam, a teraz medytuję przed kompem:-p;-)
Wiem ze przy pcos ciezko zgubic nadbagaz , ale jak tylko @ sie pojawi cos bede dzialac
Claudia jak to na konsoli??:confused:
 
Wiem ze przy pcos ciezko zgubic nadbagaz , ale jak tylko @ sie pojawi cos bede dzialac
Claudia jak to na konsoli??:confused:

Ja nie mam kompa tylko konsole do gier na ktorej jest net. Tyle ze zamiast myszki jest joypad i na nim nie funkci typu kopiuj itd...Zeby wejsc normalnie na neta, musze wejsc na linuxa (windows podobny) a potem dopiero moge cokolwiek robic, a to zeby wejsc na linuxa to jest kilka mi nut roboty
 
reklama
Do góry