reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

reklama
Ok ja w razie czego, bigosik podgrzewam, zaraz M przyjdzie na kolację, nie wiem czy później do pracy idzie czy nie. Jak bym nie weszła dziś to znaczy że M w domu. Na wszelki wypadek Mama życzę Ci powodzenia na rozmowie, wracaj cało do nas, oczywiście fasolinki również życzę
 
Wow :szok: już prawie zapomniałam co to znaczy rozmowa na forum (czyt. jak nie będzie Cię 1,5 godziny to już masz duuużo do nadrobienia;-))
Więc, tak staram się od 2, 5 roku, niestety i ja jestem mamą aniołka :-(
W tym momencie jestem na etapie diagnostyki, czemu teraz nie mogę zajść w ciążę.:-(
Na forum jestem już dłuuugo, jednak nie miałyśmy okazji się poznać, bo moim "rodzimym" wątkiem jest inny wątek dla staraczek, ale mam nadzieję, że i tu się zadomowię:tak: Z tamtego wątku prawie wszystkie dziewczyny są już mamami lub mają fasolki w brzuszku, czego życzę każdej z Nas, a zafasolkowanym serdecznie gratuluję :tak:
 
reklama
Jestem :-p troche wpadlam w dolek:-( zrobilam test no i jedna kreseczka niestety ....trudno sie mowi
a teraz opycham sie muffinami musze sie jakos pocieszyc;-)
Dziewczynki czy ktoras z was uzywala aqua slim ja mam zamiar wyprobowac bo troche sie przytylo i boczki sie wylewaja:zawstydzona/y: oczywiscie najpierw poczekam do @ .
 
Do góry