reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

reklama
Ja próbowałam przez ps3 latać po necie, ale wolę kompa, mój M. natomiast ps3.
ewka, 42 cale, będzie ubaw ;-) ja mam 29 cali, i mi się wydaje wielki (w porównaniu do monitora), ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia:tak:
 
Ja próbowałam przez ps3 latać po necie, ale wolę kompa, mój M. natomiast ps3.
ewka, 42 cale, będzie ubaw ;-) ja mam 29 cali, i mi się wydaje wielki (w porównaniu do monitora), ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia:tak:

Ja tez wole kompa, ale nie stac nas na to i na to, moj sam sobie uzbierall kase na ps3 i jest, a ja sie uparlam na linuxa, zeby miec gg i programy typu exel, teraz duzo wydatkow, a ja jak zdam prawko chce myslec o aucie wiec koszmar.....:-(
 
Ja tez wole kompa, ale nie stac nas na to i na to, moj sam sobie uzbierall kase na ps3 i jest, a ja sie uparlam na linuxa, zeby miec gg i programy typu exel, teraz duzo wydatkow, a ja jak zdam prawko chce myslec o aucie wiec koszmar.....:-(
ja prawko dopiero bede robic od wtorku zaczynam jezdic boje sie jak cholera nigdy nie siedzialam za kierownica. Na ps3 nigdy jeszcze nie probowalam a my z moim W mamy swoje laptopy oczywiscie tylko jednego kupilismy drugiego dostalismy do telefony bralam na abonament i dostalam laptopa pozniej wzielam drugi tel na abonament dla mojego w i dostalam ps3 gratis tu sa naprawde suuuper promocje
 
Przykro mi claudia :-( Też mam teraz małe k łopoty finansowe i wiem jaki to ból:-(
Co do prawka, to ja mam za sobą 3 podejście (w zeszłym roku ostatnie) i na razie przerwa, nie mam szczęścia:-(
 
Przykro mi claudia :-( Też mam teraz małe k łopoty finansowe i wiem jaki to ból:-(
Co do prawka, to ja mam za sobą 3 podejście (w zeszłym roku ostatnie) i na razie przerwa, nie mam szczęścia:-(

No to nieciekawie, ja dopiero jestem na etapie jazd, ale zobaczymy, spadam powoli. Ogarne sie i ide sie polozyc . zawitam jutro jak mi sie uda
 
ewka, ja też się bałam, ale naprawdę dużo zależy od instruktora :tak:
Będzie dobrze :tak: Teraz się boisz, a za chwilę będziesz śmigała po drogach :tak:
:szok:jakie promocje macie...jestem pod wielkim wrażeniem, szkoda, że tu tak nie ma:-( ale gratuluję Ci, bo zawsze trochę grosza zostaje w kieszeni:tak:
claudia, do zobaczenia, a raczej do napisania ;-):tak:
 
ewka, ja też się bałam, ale naprawdę dużo zależy od instruktora :tak:
Będzie dobrze :tak: Teraz się boisz, a za chwilę będziesz śmigała po drogach :tak:
:szok:jakie promocje macie...jestem pod wielkim wrażeniem, szkoda, że tu tak nie ma:-( ale gratuluję Ci, bo zawsze trochę grosza zostaje w kieszeni:tak:
claudia, do zobaczenia, a raczej do napisania ;-):tak:
Kiniusia ja tez narazie znikam bede pozniej musze zajac moimi meszczyznami:-D jakas kolacyjke zrobic bo juz piszca ze glodni bede pozniej
Claudia do napisania:-D
 
reklama
Do góry