reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

Kiniusia bardzo Ci współczuję z powodu utraty aniołka, wiem co czujesz. Na pewno się zadomowisz. Kochana życzę Ci szybkiej fasolki. Uda się. Twój aniołek będzie czuwał nad Twoją fasoleczką. Ok kochane ja na dziś kończę mam nadzieję że jutro poczytam sobie co naskrobałyście. Miłego wieczorku owocnego przede wszystkim. Buziaczki kochane
 
reklama
Kiniusia bardzo Ci współczuję z powodu utraty aniołka, wiem co czujesz. Na pewno się zadomowisz. Kochana życzę Ci szybkiej fasolki. Uda się. Twój aniołek będzie czuwał nad Twoją fasoleczką. Ok kochane ja na dziś kończę mam nadzieję że jutro poczytam sobie co naskrobałyście. Miłego wieczorku owocnego przede wszystkim. Buziaczki kochane
a nie bedziesz zla ze za duzo naskrobalysmy:-D:-D:-D:rofl2:
 
Jestem :-p troche wpadlam w dolek:-( zrobilam test no i jedna kreseczka niestety ....trudno sie mowi
a teraz opycham sie muffinami musze sie jakos pocieszyc;-)
Dziewczynki czy ktoras z was uzywala aqua slim ja mam zamiar wyprobowac bo troche sie przytylo i boczki sie wylewaja:zawstydzona/y: oczywiscie najpierw poczekam do @ .

Kochana, może z tym testem to za wcześnie. Zaraz podstawię Ci drabinę to pomogę Ci z niego wyjść :tak:. Głowa do góry, aby jajeczka dobrze pracowały a w najlepszym wypadku fasoleczka dobrze się czuła,. Twój nastrój ma wpływ na fasoleczkę. Nie zapomnijcie o tym kochane. Mówcie do brzuszków nawet jeśli nie jesteście, bo kto wie kiedy będzie siedzieć w Was fasolka,. :-). Buziaczki kochane :****. Uciekam bo mąż ma chrapkę na mnie heheh :-)
 
Dziewczyny, i mi nie przeszkadza, że jest duuużo naskrobane:tak: Po prostu odzwyczaiłam się od tego;-) Bardzo sie cieszę, że dużo piszecie :tak:
ewka2412, przykro mi z powodu tej jednej kreseczki, już zaciskam kciuki, żeby następny był owocny i pokazały się II :tak:
Robale, dziękuję za ciepłe słowa :tak:
 
Robale padl mi net wczesniej i dlatego tak dlugo mnie nie bylo, nie mam nk jeszcze, wogle sie narobilo, nie wiem czy jutro jednak pojade, ah szkoda gadac jezeli nie pojade jutro to wszystko wytlumacze co i jak...:baffled:
 
reklama
Dziewczyny, i mi nie przeszkadza, że jest duuużo naskrobane:tak: Po prostu odzwyczaiłam się od tego;-) Bardzo sie cieszę, że dużo piszecie :tak:
ewka2412, przykro mi z powodu tej jednej kreseczki, już zaciskam kciuki, żeby następny był owocny i pokazały się II :tak:
Robale, dziękuję za ciepłe słowa :tak:
Dzieki za kciuki widze juz dlugo sie starasz:-( ja zaczne 11 cykl u mnie w opise z usg wpisali policystyczne jajniki
 
Do góry