reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozdwojone Marcówki 2007 :)

reklama
Kasia - gratulujemy WIKTORII.
To co zamykamy już marzec? :-)


Uzupełnienie naszych danych - Borysek urodził sie w 39 tc 4d, poród naturalny (PIERWSZY I OSTATNI RAZ ;-) )
 
Bardzo Wam wszytskim dziękujemy :)

Mqfap2


uzupełnienie danych: Wiktoria urodziła się w 40t 1dz.
 
Wczoraj właśnie myślałam o tym jak byłam w ciąży, jak przeżywałyśmy jak będzie wyglądał poród i czy damy radę:-D Ważę tyle co przed ciążą (i dalej chudnę:szok:), nie pamiętam już że pod koniec ciąży nie mogłam się ruszać i wszystko mnie bolało, bóli porodowych też nie pamiętam (chociaż napewno jakby znów przyszło mi rodzić to szybko bym je sobie przypomniała:laugh2:).
Jak ten czas szybko leci. Wiktoria wczoraj skończyła już 3 miesiące, a ja już nie pamiętam jak to było bez niej... i jak mogliśmy żyć bez niej.
 
Ech, wzięło nas na wspominki ;-)
U mnie też za kilka dni minie rok jak zaszłam w ciążę i zaczął się zupełnie nowy etap w naszym życiu. Piękny etap :tak:


Troszkę tęsknię za tym ciążowym brzuszkiem....


....ale w ciąży jeszcze być nie chcę ;-) :-D
 
u nas juz minal roczek od poczecia
a teraz tylko obracam sie za ciezarowkami na ulicy
ja juz dlugo czekala nie bede
do wesela kumpola i potem znowu "staramy sie :)"
juz ostatnio powiedzialam mezowi ze bedziemy mieli tyle dzieci az w koncu urodzi sie dziewczynka :-)
 
ja co wieczor wspominam jak to male, ktore teraz wierci sie przy cycu i kopie nogami mnie po brzuchu bylo jeszcze niedawno wlasnei wsrodku mnie!jakei to super uczucie!zawsze sie smialam, jak przyszle matki mowily jakie to piekne uczucie!a teraz to wlasciwie tesknie za tym moim brzuszkiem i juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie znow sobie tak rosl!z nastepnym malym szczesciem!
 
reklama
Cześć dziewczyny,
niby tak niedawno, a jak położyłam moją Anulkę obok jej nowonarodzonej siostrzyczki to okazało się, że to już całkiem dużżża dzidzia :baffled:. Moje maleństwo niepostrzeżenie urosło i waży teraz ponad 6 kg!! Przez ostatnie 2 m-ce patrzyłam na moją siostrę i jej brzuszek zastanawiając się jak taka kruszynka rośnie sobie w ciepełku i jak ona tam sie zmieściła.... hihi teraz już na pewno by się nie zmieściła.
 
Do góry