reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Miquel, Befatka świetne brzucholki, takie zgrabniutkie. Moja koleżanka w ciązy przytyła tylko 9 kg, urodziła Jasia który ważył prawie 3 kg, brzuszka dużego też nie miała, może to z racji że szczuplutka z niej osóbka.

Mnie się teraz wydaje że brzuch rozłazi mi się na boki a nie robi się większy, ale zawsze z siebie się śmieje, bo wcześniej jak stałam widziałam swoje chociażby palce u nóg, a teraz to ja już nic nie widzę :-D
 
reklama
Widzisz mi mówia, że mam malutki brzuszek ( to ten Miquela :p) ale jak patrze w lustro albo siądę w wannie to mam wrażenie ze jest oooogrrrooomny i jeszcze leżace na nim piersi :p Istnie czuje sie jak pięknośc Rubensowska :p
 
remeny, Amie- super wyglądacie:-):-):-):-) .
Na naszym forum same kwitnące mamusie:-):-):-):-):-):-):-)...no i mamy też chyba jednego piwnego "maciusia" ;-):-D:-D:-D:-D.
 
Ja i brzuszek dziekujemy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Fotka z paszczą bedzie jak troszke dojde do siebie teraz jestem raczej niewyjsciowa wiec sie nie pokazuje :-):-)
Niekat mi tez sie wydaje malutki,podobno dzidzia jest wieksza od rówiesników o jakies 2 tyg.wg.usg.(mały smok) No cóz ale zawsze sie znajda zyczliwi ludzie jak dzis babka powiedziała ,,B ale jestes ogromna jak ty zrzucisz te kilogramy pozniej'' Oczywiscie odpaliłam jej konkretnym tekstem ze jej w piety poszło,a co.....Nie przejmuje sie w cale +6kg w porywach do +7 tez mi nadwaga durna baba chciał mi dopiec ale jej nie poszło;-)
 
Mamuski sliczne macie te brzusie:-)
Befatka a takimi babami to rzeczywiście nie ma się co przejmować, +6/7 kg to przecież tyle co nic a poza tym to byłby twój kłopot i ta życzliwa pani nie powinna sie tym wogóle przejmować
 
Moj brzuchaczek w 29tyg:-)
 

Załączniki

  • 29tydz 2 ciąży 007-1.jpg
    29tydz 2 ciąży 007-1.jpg
    698,7 KB · Wyświetleń: 45
+7kg mialam cale wieki temu :-D zazdroszcze :zawstydzona/y:

pochwale sie Wam moim collagem, od 21tc do 32tc.
 

Załączniki

  • collage2.jpg
    collage2.jpg
    60,4 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry