reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
ninja - zdjecia sa rewelka!!!Super ten twój brzuszaczek :tak::-)a w herosów tez gramy z moim łukaszem tylko jakoś zawsze na koniec podbija wszytskie moje zamki i doopa blada z tego grania;-)
marteczka - tez mam 100 w biodrach - od razu, na poczatku ciązy mi się tak mocno rozeszły (miałam 92) ale to normalne - rozluxniaja sie wiązadła w stawach biodrowych zeby łatwiej było urodzic - to dlatego tez mamy taki ciążowy chód:sorry2:po [po porodzie wróci z czaem do normy wiec nie bój się:tak::-)
 
Sabincia faktycznie amsz malusi brzuszek no ale pomiędzy mna a toba jest aż 6 tyg wiec to duza róznica;-)
Darina no a gdzie buziaczek:-(brzuszek pierwsza klasa:-)
 
Sabincia ale kruszyna z ciebie;-)ja taki brzucholek to miałam chyba...na początku listopada:tak:
Darinia chyba gabarytowo prezentujemy się podobnie;-)
Dusia a widzisz:-):-):-)a ja 6-go:-)Więc to chyba był ten czas bo mamy różnicę 2tyg ciąży
 
osiągnęłam własnie wymiary typowego kołka drewnianego - 100/100/100 (biust/brzuch/biodra) i w sumie moge na razie stiwerdzić ze prócz brzucha od ładnych kilku tygodni nie przybywa mi nigdzie.W zasadzie jak rpzytyłam w biodrach i piersiech na poczatku tak teraz ładnie sotje a brzuszek idzie do przodu - juz 32 cm wiećej niż 8 mieisęcy temu:tak::-)ale fajno - ciekawe ile bede miałą w dniu porodu:confused:
waga na razie sie stabilizuje na 12 kg na plusie
 
reklama
Do góry