reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych dzieciaczków

reklama
U nas maleństwo będzie z nami przez 5-6 miesięcy ( chyba póki nie będę pracować), potem będzie jakieś 3 lata dzieliło pokój z Oti, a jak Oti pójdzie do szkoły to zrobimy maluchom oddzielnie pokoje,a my wtedy z salonu i kuchni wylączymy kawalek na naszą sypialnie:)
 
My jeszcze w sypialni razem z Kubą, ale już niedługo. Z łóżeczka prawie już wyrósł i trzeba by zrobić jakiś mały remont ale narazie brak funduszy :crazy:
 
my niestety sypialni nie mamy. Śpimy w dużym pokoju a Ola ma swój pokój w którym śpi bardzo rzadko. W przyszłości będziemy chcieli kupić większe mieszkanie, żeby maluszki miały oddzielne pokoje.
 
Też zwróciłam uwagę na to "brat ponosi".:tak:

A ja Wam powiem, że moi chłopcy coraz czesciej razem się bawią. Wczoraj w kąpieli obaj leżeli na brzuchach na przeciwko siebie i puszczali buźkami bąble do wody. Dziś Staś wstał przy Wojtku, złapali sie obaj "za bary" i się chichotali do siebie. :-D
Ogólnie Wojtek zniża sie do poziomu Stasia jeśli chodzi o zabawy i głównie ganiaja na czworakach za jakimiś zabawkami.
 
Fajnie się bracia dogadują:-DMamoot ale to minie. Ja pamętam że moja Madzia też próbowała wejść w rolę Mateuszka jak byl malutki np udawała niemowlaka, potem gaworzyła z Matim itd
 
reklama
Do góry