reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

no ja wlasnie tez nie mam pomyslu... :baffled:
dziadkowie z mojej strony funduja malemu paszport (tak w razie czego), bo myslimy zeby stad uciekac gdzies do pracy.
ze strony pawla dziadkowie tez w kropce.
za mna chodzi pomysl z klockami drewnianymi-to juz wiecie. a poza tym nic wiecej :eek:
normalnie jakies zamroczenie mam z pomyslami. na bujanego zwierzaka to jeszcze za maly jest-bedzie mi zlazil, z rowerka tez. oj! pomocy!! ;-)
 
reklama
a nas funkcyjny totalnie zaskoczył, przywożąc w prezencie krzesełko-uczydełko.
a chrzestna kupila sweterek i dąła kaskę. moja mam też dała kasę. bedzie na nosidło górskie i cosik jeszcze.
 
A moje dziecię dostanie zestaw 100 piłek.:-)
Jak widzi coś co przypomina kulę to szaleje tak więc myślę, że trafię w prezencik. Tylko muszę go zamówić.:tak:
 
Hej
od mojej siostry Agatka prawdopodobnie dostanie rowerek
ROWERKI ARTI WIEWIÓRKA -WYS.0zł +SUPERPROMOCJA ! (167630922) - Aukcje internetowe Allegro

dodatkowo Sis kupiła Agatce piżamkę, zestaw obiadowy, maskotkę, 2 polarki, 1 spodenki i 2 bluzeczki i cały czas coś dokupuje (oszalała moja siostra:-D) non stop pakuje prezenty w papier ozdobny :-D


mama coś wspominała o bucikach i wózku - kupi jak przyjedzie

teście wspominali o kasie, ale to się zobaczy, wcześniej tez obiecali i kasę i prezenty i zapomnieli ;-)
 
klocki drewniane polecam :-) my mamy takie w wozku z ikeii ale wczoraj w tesco widzialam taki spory zestaw drewnianych klockow :-) :-)

nosidelko gorskie super rzecz - Lenka chodzila z nami po gorach od 6 miesiaca :-) i usypiala jak tylko zaczynalismy isc :-) :-)
 
ja jestem w kropce nic nie mam

maz na sesje sie nie pisze(dziwny jakis:eek::baffled:)
zabawki odpadaja

moze ciuszki+bajki polskie

kuzynka juz mi dzwonila i zapowiedziala ze kupuje mu jakies fajne duze autko zaznaczam duze.wybilam z glowki kochanej siostrze(kuzynce-ale bliska jak siostra) ze nie ma mowy jak ja z tym wroce?:cool2:
od reszty nic nie wiem kazdy zrobi niespodzianke

aha moj brat kupi jakis zestaw FP little poeple
 
reklama
My chyba nic nie kupujemy.Ma już chyba wszystkie ciekawe zabawki z Fishera.
Dziadek kupuje huśtawkę na stelażu.
A drugie dziadki....nie wiem. Sama nie mam pomysłu.
Ciuchów i wszystkiego mamy full:baffled:
 
Do góry