reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

Rossiczka na sam koniec kwietnia [emoji4]
Nie wiem jeszcze, za szybko na plec, pewnie na nastepnej wizycie tez jeszcze nie bedzie widac. Teraz maluszek nawet sie jeszcze nie ruszal :( ale serduszko bije, to najwazniejsze i maluszek rosnie.

Przecież wiem że za wcześnie , to był tylko taki żart. Bo wczoraj jak pokazałam zdjęcie mojego babelka to mąż stwierdził że chłop jak dąb, tak bardzo chce drugiego syna ;-)
 
reklama
Przecież wiem że za wcześnie , to był tylko taki żart. Bo wczoraj jak pokazałam zdjęcie mojego babelka to mąż stwierdził że chłop jak dąb, tak bardzo chce drugiego syna ;-)

Moj maz tez chcialby syna oczywiscie [emoji23] ale ja w sumie tez. Nie wyobrazam sobie bycia mam coreczeki jeszcze :o
Ale taki maluszek tluscioszek, ze moze chlopak :)
 
Mój mąż chciał drugiego syna, teraz ma dwóch i chce córeczkę. Moze zdarzy się cud.
Justyna super, pierwsza fotka, i gratuluję serduszka maluszka[emoji173][emoji173]
 
IMG_20180911_205701.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180911_205701.jpg
    IMG_20180911_205701.jpg
    776,4 KB · Wyświetleń: 1 069
reklama
Do góry