reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z porodow.........

Juana wszedzie od poloznych slyszalam, ze drugi porod jest najszybszy. Oby tak bylo u Ciebie
 
reklama
Nameczylas sie troche ale dobrze ze juz czujesz sie coraz lepiej i masz kochanego wspanialego meza no i oczywiscie cudowna Marysie :) Widzielismy ja :) A nie bylo opcji zeby odrazu zropbili ci cesarke przy tym błedniku?

nie mówili nic o cesarce. Ja stawialam mocno na naturalny poród i szczęśliwa jestem ,że tego doznalam. Nie wiem czy lekarze taka opcje roważali czy nie , bo nawet nie pytali. Ale znając angielska słuzbe zdrowia to raczej nie. Musze jednak przyznać,że położną miałam cudowną...
 
Dotkass też mam taką nadzieję :-), że będzie szybko, łatwo i przyjemnie :-)
 
tyle sie napisalam o swoim porodzie i mnie wywalilo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: sprobuje jeszcze raz ale az plakac mi sie chce no:angry::angry::angry::angry:
 
reklama
To tak....
U mnie zaczelo sie o 1.30 w nocy wstalam bo chcialo mi sie na kibelek... skurcze zaczelam mierzyc i byly juz co 10 min... ale byly slabe wiec nie sadzilam ze to porodowe:baffled:

obudzilam Kube i poszlam do wanny siedzialam pol godziny i troche wiecej bolalo wiec zjadlam wypilam herbate i pojechalismy o 3.20 bylam w szitalu... skurcze byly juz co 5 min..
na izbie okazalo sie ze mam juz 3cm rozwarcia jak weszlam na gore i podlaczyli mnie pod Ktg i juz bylo 5cm... jak wstalam i zaczelam chodzic to rozwarcie bylo szybko 6 8 i pelne..
pozniej mialam 6 skurczy partych 2 na stojaco pozniej dwa jak sie polozylam i odeszly wtedy wody..a poaniej dwa z oksy..bo byly za slabei maly wyszedl
 
Do góry