reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

Moje zycie ostatnich lat to bb. Dzieki wsparciu tutaj, wytwalosci, udalo sie. Mam synkow. Cudownych. A teraz walcze bo chce widziec jak rosną...
I znowu bb mnie wpiera..
Jakie to qurfa nie sprawiedliwe.. Tak jakbym limit szczęścia juz wyczerpałamajacc synków.. A cała reszta to bol i cierpienie.
Badajcie sie . Dbajcie o siebie. Cieszcie sie kazdym dniem I tym co macie.
Zycze Ci oby zadne "dolne" przypuszczenia nie sprawdzily sie ✊
Ja juz walcze z nowotworem zlosliwym i jest bardzo zlosliwy. Ale ja sie nie dam. Musze wygrac
Na pewno wygrasz bez wątpienia! Ja miałam wycinki robione i miałam co pół roku się badać ,minęły 2 lata. Wiem zaniedbałam ,ale ciężko przy małym synku. Tylko czuję ,że coś nie tak. Na NFZ nie masz się zapisać dzwonię już 2 tygodnie .. pójdę prywatnie bo innego wyjścia nie ma. Trzymaj się Kochana nie jesteś sama to najważniejsze ❤️
 
reklama
Musze miec nadzieje.. Kazda zl sie liczy. Zbieram teraz na przeciwbolowe. Zeby jakos funkcjonowac. Wstawać. A co najważniejsze spac. Najgorsze sa wieczory i noce. Bo jeszcze dochodza do tego mysli i scenariusze...
Tak mi mega przykro ... Pamiętam Cię i mi uwierz mi ,że mam łzy w oczach myśląc ,że Ciebie to spotkało to jest kur.. mega niesprawiedliwe. Tak dochodzą depresyjne myśli .... Ale pociesze Cię znam kobietę co z tym wygrała 3 razy nawet i nadal pracuje. Wycięte ma wszystko ,ale żyje. Jest pielgniarką u nas. Będzie dobrze ...musi. Wierzę w Ciebie 😘
Edit. Jeśli Ty nie dasz rady to zwątpie we wszystko 😘 całym sercem z Tobą.
 
Ostatnia edycja:
Tak mi mega przykro ... Pamiętam Cię i mi uwierz mi ,że mam łzy w oczach myśląc ,że Ciebie to spotkało to jest kur.. mega niesprawiedliwe. Tak dochodzą depresyjne myśli .... Ale pociesze Cię znam kobietę co z tym wygrała 3 razy nawet i nadal pracuje. Wycięte ma wszystko ,ale żyje. Jest pielgniarką u nas. Będzie dobrze ...musi. Wierzę w Ciebie 😘
Edit. Jeśli Ty nie dasz rady to zwątpie we wszystko 😘 całym sercem z Tobą.
Niestety wiem ze każdy rak inny, rak rakowi nie rowny... ale i tak budująca kazda historia ze sie komuś udało. Musze wierzyc ze tez wygram
Ostatnie Twoje zdanie ..❤️❤️❤️🍀
 
pomagam.pl/walczezrakiem

Przepraszam że sie przypominam...
Potrzebuję na kolejną turę leków i wyjazd do Poznania 27.06 na kolejną chemie i rezonans glowy.
Obecnie ze środków na fundacji do dyspozycji 120 zl. Czyli na paliwo..
Bez Waszej pomocy i wsparcia nie dam rady.
Proszę, błagam o udostepnienie.. pomoc
❤️🍀
 
Wzrok strasznie popsuty. Byłam dzis u okulisty. Cos tam widze rozmazane..
Pojawiła sie za to nowość- chemia i steryty zżerają już mnie doslownie. Dostałam grzybicy jamy ustnej, gardła.. nic jesc, ani pic, nawet łapanie powietrza boli. Od wczoraj nic tylko wymiotuje. Nawet na chwile nie moge sie położyć.. wiaderko chyba sobie pod szyją podwiesze...
 
Wzrok strasznie popsuty. Byłam dzis u okulisty. Cos tam widze rozmazane..
Pojawiła sie za to nowość- chemia i steryty zżerają już mnie doslownie. Dostałam grzybicy jamy ustnej, gardła.. nic jesc, ani pic, nawet łapanie powietrza boli. Od wczoraj nic tylko wymiotuje. Nawet na chwile nie moge sie położyć.. wiaderko chyba sobie pod szyją podwiesze...
Tak przykro się tego wszystkiego słucha. Człowiek chciałby pomóc... Pozostaje bezradność i nadzieja, że może się poprawi. Właśnie dlatego wzmocnienie potrzebne, by ograniczać działanie patogenów.
Cieplutko, delikatnie przytulam 😢.
Jak moje dziecko wymiotuje, to kolo łóżka dyżuruje miska. Spróbuj
Może lekarze coś wymyśla?
 
Tak przykro się tego wszystkiego słucha. Człowiek chciałby pomóc... Pozostaje bezradność i nadzieja, że może się poprawi. Właśnie dlatego wzmocnienie potrzebne, by ograniczać działanie patogenów.
Cieplutko, delikatnie przytulam 😢.
Jak moje dziecko wymiotuje, to kolo łóżka dyżuruje miska. Spróbuj
Może lekarze coś wymyśla?
Na razie dostałam nystatyne i flucofast. Ale to tez ogranizm odrzuca. Cały czas siedze bo co poloze to gorsze "powroty". Nie takie typowe wymioty. Ciezko to opisać obrazowo, ze wzgledu na delikatność czytajacych.
Miska, wiadro i otwarte okno 🙈 Czas chyba nauczyć sie spac na siedząco..
 
Na razie dostałam nystatyne i flucofast. Ale to tez ogranizm odrzuca. Cały czas siedze bo co poloze to gorsze "powroty". Nie takie typowe wymioty. Ciezko to opisać obrazowo, ze wzgledu na delikatność czytajacych.
Miska, wiadro i otwarte okno 🙈 Czas chyba nauczyć sie spac na siedząco..
Przykro mi bardzo, że tak ciężko. Wciąż. Od tracę nadziei na lepsze jutro dla ciebie 💝
 
reklama
Do góry