reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
Hej dziewczyny!
Przepraszam, że dopiero tera piszę ale miałam dużo pracy i wszystkiego na głowie ale uwaga, uwaga- prawie tydzień temu (czyli trzy tygodnie od ostatniego usg kiedy nie widać było zarodka) byłam u swojego zaufanego ginekologa na wizycie i usg i oto mam małego bobasa w brzuszku, i w idziałam jak serduszko bije i jest to juz 9 tydzien ciąży i ciesze się ogromnie, chociaż czasami mam chwile kiedy tak strasznie się martwię czy sobie poradzę...Jedyne co najgorsze to, to, że już prawie miesiąc dzień w dzień mam 24 h na dobę straszne mdłości, brak siły i ogromne zawroty głowy. Gdybym jeszcze wymiotowała ale to mdli i mdli. Tydzień temu mój ginekolog poradził pić napar z imbiru i cyntryny....mi niestety nie pomógł....wczoraj byłam u niego na wizycie raz jeszcze i musiałam niestety dostać czopki( jedyne już rozwiązanie) ponieważ prawie musiałam wmuszać w siebie jedzenie. Narazie poszły dwa czopki-jakby lepiej ale zobaczymy na dłuższą metę. Co do Helki- trzymam strasznie mocno kciuki za ciebie i wierze, że będzie dobrze:*
 
Witam. Jestem tu nowa... Tak czytam te posty i zaczynam miec watpliwosci co do testow..wczoraj robilam i wyszły upragnione 2kreski wyrazne. Wizyte u gin mam dopiero na 24.09 a mam okropne bole brzucha jak na okres.. Wg mnie to dopiero 4,5tydzien . Mam te wszystkie ciazowe objawy i jedna ciaze juz za soba ale nigdy mnie tak nie bolalo..a dokladnie nie wiem kiedy mialam okres bo zgubilam kalendarz:(a ze zaczelam miec objawy to zrobilam test...a po tych postach to zaczelam miec watpliwosci:(
 
jesli masz mozliwosc pojsc juz teraz do lekarza to idz ja jak jeszcze nie wiedzialam o ciazy mialam takie bole ze zwijalam sie i ryczalam oczywiscie uroilam sobie ze to cos innego i nie ma nic wspolnego z ciaza lepiej to sprawdz skad takie bole
 
Zrób jeszcze raz test.. a jak zobaczysz II kreseczki to idz prywatnie.. bo to coś poważniejszego niż bóle menstruacyjne.. kobieta może być zdolna do wczesnego samo-poronienia.. niestety.
 
reklama
Sorki.. nie chce cie straszyć.. ostatnio za dużo czytam od kiedy jestem w ciąży.. pełno książek etc. Uważaj na siebie Legwaniasta. Dla mnie każdy ból w okolicy brzucha był przebadany..
 
Do góry