reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Witam! Czy to normalne ze na usg o zdjecie maluszka musze sie lekarza prosic??? I czy moge dostac zdjecie calej dzidzi a nie tylko fragment ciala..? Bo poszlam na USG i zdjecia nie dostalam w ogole, na monitorze tez nic nie pokazywal.. Za drugim razem (w 34 tyg ) poprosilam o zdjecie i zeby powiedzial mi czy to chlopczyk czy dziewczynka, to powiedzial ze zobaczymy czy sie cos pojawi, no i powiedzial ze chlopczyk, a jak powiedzialam ze chce zdjecie to powiedzial ze to nie ma sensu bo oni czegos tam nie prowadza (chodzilo chyba o to ze nie moga mi dac zdjecia maluszka w calosci/wiekszosci) i ze moze zrobic zdjecie fragmentu ciala, ale po co..A na koniec z łaski chyba dal mi to zdjecie nawet nie powiedzial co to jest w ogole nic na tym zdjeciu nie widze i nie mam pojecia gdzie co jest :( :(.. Chcialabym bardzo dostac zdjecia :( Moze mam pojsc do innego lekarza?
 
reklama
Witam! Czy to normalne ze na usg o zdjecie maluszka musze sie lekarza prosic??? I czy moge dostac zdjecie calej dzidzi a nie tylko fragment ciala..? Bo poszlam na USG i zdjecia nie dostalam w ogole, na monitorze tez nic nie pokazywal.. Za drugim razem (w 34 tyg ) poprosilam o zdjecie i zeby powiedzial mi czy to chlopczyk czy dziewczynka, to powiedzial ze zobaczymy czy sie cos pojawi, no i powiedzial ze chlopczyk, a jak powiedzialam ze chce zdjecie to powiedzial ze to nie ma sensu bo oni czegos tam nie prowadza (chodzilo chyba o to ze nie moga mi dac zdjecia maluszka w calosci/wiekszosci) i ze moze zrobic zdjecie fragmentu ciala, ale po co..A na koniec z łaski chyba dal mi to zdjecie nawet nie powiedzial co to jest w ogole nic na tym zdjeciu nie widze i nie mam pojecia gdzie co jest :( :(.. Chcialabym bardzo dostac zdjecia :( Moze mam pojsc do innego lekarza?

jestem zdziwiona. u mnie bez pytania mnie czy chce dostalam juz na 1 wizycie 2 zdj dzidzi w calosci.... pozniej takze mialam dzidzie w calosci dopiero pod koniec sama buzke czy brzuszek i konczyny ale nigdy nikt nie widzial a tym nic dziwnego i chetnie mi je drukowali. moze idz do kogos innego jak ci tak zalezy na zdj. wg mnie mila to pamiatka ale zapytac warto.
 
Nic nie dostałam bo juz za pozno..i dzis zaczelam krwawic,choc nie wyglada to jak okres. Mam po krwawieniu isc na kontrole czy wszystko sie wyczyscilo...koszmar..
 
Dziownego masz lekarza. Chodzisz na NFZ czy prywatnie? W gabinetach prywatnych to nie tylko zdjęcie można dostać ale też nagranie z USG na płycie CD, a o zdjęcie nigdy nie trzeba prosić bo lekarze sami je drukują i dają wyjaśniając co gdzie jest. Ja dostawałam nawet zdjęcie jak leżałam w szpitalu, to tylko kwestia wydruku i tyle.
 
Nic nie dostałam bo juz za pozno..i dzis zaczelam krwawic,choc nie wyglada to jak okres. Mam po krwawieniu isc na kontrole czy wszystko sie wyczyscilo...koszmar..
Szczerze współczuję,ale głowa do góry, nie tym razem, to następnym na pewno się uda...bo musi być dobrze,nie ma innego wyjścia...
 
Legwaniasta tak mi przykro:((
może pasowałoby, abyś poszła do dobrej gin która pomoże ci zajść w ciążę, jak choć trochę tego chcesz.. wcześniejsze przyjmowanie witamin, kwasu foliowego etc niech zbada.. u mnie to wyleczyli:)) i cieszę się ogromnie! za miesiąc poznam płeć dziecka. Bedzie dobrze!! Bez stresu i dźwigania:)

Mój gin po tym jak coś zauważył w moim brzuszku, to nawet mi nie pogratulował. Powiedział, że on pogratuluje mi ostatni. Sceptyczny trochę, ale rzeczywiście nie układa się czasem jak chcemy.. u mnie kochane 2 lata sexu bez zabezpieczeń i dopiero teraz jestem w ciąży.. ale wszystko się ułoży..
 
a powiedzcie mi jeszcze moje drogie zanim zapytam gina na wizycie,czy takie bardzo lekkie ale od czasu do czasu pojawiające się bóle w podbrzuszu,coś jak napięcie takie, to normalne w pierwszych tygodniach ?nie są to silne bóle,tylko coś chwilowego,podobnego do bólu przy miesiączce...dodam,że nie ma żadnego plamienia...
 
reklama
Ja tez nie mam zdjecia maluszka. Kiedy poprosilam lekarza o zdjecie powiedzial mi ze oni nie daja. Pewnie jak bym poszla do niego prywatnie to zdjecie bym dostala.
 
Do góry