reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

juz dzis raniutko jak tylko otwieraja laboratorium pobieglam na bete i dodatkowo zrobilam progesteron
caly czas kluje mnie brzusio i caly czas mam to plamienie
w sobote dzwonilam do swojego gin i kazal sie nie denerwowac i dzis zrobic te ww wyniki
 
reklama
juz dzis raniutko jak tylko otwieraja laboratorium pobieglam na bete i dodatkowo zrobilam progesteron
caly czas kluje mnie brzusio i caly czas mam to plamienie
w sobote dzwonilam do swojego gin i kazal sie nie denerwowac i dzis zrobic te ww wyniki
I kiedy odbierasz wyniki? Czekam na wieści
 
czytam ten temat i z jedna rzecza sie nie zgodze co do stwierdzenia ciazy przez USG...
nie wiem czy moze to zalezy od sprzetu albo czegokolwiek
ale ja mieszkam w Ie i nie robi sie tu usg dopochwowo(niestety) a moj pecherzyk przez brzuch na usg wykryto w 6 tc 3d , po czym tydzien pozniej (rowniutki tydzien) robiono mi kolejne usg gdzie bylo widac juz bijace serduszko.
Wiec nie musialam miec badania dopochowego zeby wiudziec tak wczesnie moja fasolke na monitorze.... oczywiscie zeby nie bylo , dodam ze termin porodu sie nie zmienil przez cala ciaze (jakby ktos pomyslal ze moze to bylo nie w 6 a w pozniejszym tc)

bo na irlandczykow trzeba wziasc poprawke i tyle... to ze widzialas pecherzyk tak wczesnie to super, mialas szczescie i pewnie malo tluszczyku na brzuszku ;-)
 
I kiedy odbierasz wyniki? Czekam na wieści

wyniki odebralam tego samego dnia niestety stalo sie to czego balam sie najbardziej:-(
wynik bety spadl do 569,4 jestem zalamana
wynik progesteronu to 9,40 nie mam pojecia co oznacza na jutro mam wizyte u gina to wypytam poki co walcze sama z soba

za was dziewczyny trzymam ogromne kciukasy trzymajcie sie cieplo i zdrowo
 
oststni okres 24.06.2010

w miezyczasie robiłam testy ciążowe, które wychodziły negatywnie.
okresu pod koniec lipca niedostałam (a mam reguralne miesiączki)

26.07.2010 zrobiłam beta-hcg i wyszło <1

w sobote po południu 31.07 i niedziele rano 01.07 zrobiłam testy z moczu i wyszły pozytywne...blade kreski, ale pozytywne

02.07.2010 zrobiłam znów beta-hcg i wyszło 28
we wtorejk byam u gin i pzrebadał mnie wzdłóż i wszerz i niestety nic niewykrył.....

mówi, że wynik beta-hcg jest za niski....bo wg. jego obliczen to powinnam byc już przynajmniej w 4 tygodniu.więc ten wynik powienieni wynosić przynajmniej 2000.

ja osobiście póki co odrzucam tezę ciązy poza macicznej bo jescze tydzień temu niebyłam w ciąży, a on na badaniu nic niewykrył poza macicą,

za to gdzies w jajniku zobaczył 3 pęcherzyki....

powtórzyłam dzis beta-hcg i czekam z niecierpliwością na wynik....

powiedzcie mi czy to możliwe, żebym była dopiero w 1 tygodzniu ciąży??? przecież gdyby tak było to dostałabym okres,
 
bo na irlandczykow trzeba wziasc poprawke i tyle... to ze widzialas pecherzyk tak wczesnie to super, mialas szczescie i pewnie malo tluszczyku na brzuszku ;-)
:tak:
a co do szczesciaa? to w pl nie jest mozliwe zobaczyc tak szybko pecherzyk??
ja normalnie widzialam jak bilo serduszko znaczy jasniejsza plamka na srodku pecherzyka;-)
 
oststni okres 24.06.2010

w miezyczasie robiłam testy ciążowe, które wychodziły negatywnie.
okresu pod koniec lipca niedostałam (a mam reguralne miesiączki)

26.07.2010 zrobiłam beta-hcg i wyszło <1

w sobote po południu 31.07 i niedziele rano 01.07 zrobiłam testy z moczu i wyszły pozytywne...blade kreski, ale pozytywne

02.07.2010 zrobiłam znów beta-hcg i wyszło 28
we wtorejk byam u gin i pzrebadał mnie wzdłóż i wszerz i niestety nic niewykrył.....

mówi, że wynik beta-hcg jest za niski....bo wg. jego obliczen to powinnam byc już przynajmniej w 4 tygodniu.więc ten wynik powienieni wynosić przynajmniej 2000.

ja osobiście póki co odrzucam tezę ciązy poza macicznej bo jescze tydzień temu niebyłam w ciąży, a on na badaniu nic niewykrył poza macicą,

za to gdzies w jajniku zobaczył 3 pęcherzyki....

powtórzyłam dzis beta-hcg i czekam z niecierpliwością na wynik....

powiedzcie mi czy to możliwe, żebym była dopiero w 1 tygodzniu ciąży??? przecież gdyby tak było to dostałabym okres,






dzisiejsze b-hcg wyszło 2............................dlaczego????????????????????

ja nic z tego nierozumiem...to gdzie okres?? to dlaczego wsyztsko tak bez sesu się układa?????????????????????????????????????????????
 
dzisiejsze b-hcg wyszło 2............................dlaczego????????????????????

ja nic z tego nierozumiem...to gdzie okres?? to dlaczego wsyztsko tak bez sesu się układa?????????????????????????????????????????????
Tak mi przykro:-:)-:)-( Prawdopodobnie miałaś poronienie mechaniczne skoro 2dni temu miałaś bete28. U wielu kobiet ono występuję i :no: nawet o tym nie wiedza bo @ się pojawia. Ja też miałam poronienie mechaniczne i też mi @ spóźniła się 2tygodnie. A u Ciebie ile już się spóźnia?
 
reklama
nie strasz dziewczyny poronieniem bo tak jak mowie to moze byc torbiel i nie jedna dziewczyne znam ktora tez tak to przeszla... lekarz wyjasni dlaczego @sie spozniala i czy byla to torbiel czy ciaza na usg wszystko powinno byc widac
 
Do góry