reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

W żadnym wypadku nie chcę jej straszyć ale piszę z doświadczenia tyle że ja robiłam test płytkowy i pokazały mi się IIkreseczki i @ spóźniała mi się z 2 tygodnie i lekarz po zbadaniu mnie stwierdził że to było poronienie samoistne no ale mam nadzieję że u Ciebie jest inna przyczyna. A prawde mówiąc pierwszy raz słysze że przy torbielach wychodzi beta dodatnia. Ale zgadzam się z Tobą że dimara powina zgłosić się do lekarza i opowiedzieć mu co jest grane i napewno jak Cie zbada to powie Ci jaka jest przyczyna tego że @ Ci się spóźnia i że miałaś bete wcześniej dodatnią
 
reklama
andzia nawet w instrukcji z testow pisze ze moze wyjsc pozytywny jak jest torbiel, byla na watku poronienia jedna dziewczyna ktorej tez w szpitalu powiedzieli ze poronila (dzien wczesniej miala pozytywny test a pozniej zaczela krwawic) a jak poszla do swojej lekarki z placzem to sie okazalo ze to byla torbiel, roznie to bywa z tymi testami, lepiej poczekac pare dni zrobic bete a potem drugi raz bete, testy czesto sa mylne wychodza pozytywne a ciazy nie ma, jest tylko potem placz ze sie roni...
dimara trzymam kciuki zeby tobie sie tez udalo zostac mamą :-) wszysto bedzie dobrze ;-)
 
okazało się najgorsze, czyli poronienie samoistne dzisiaj zaczełam krwawic...tzn bardzij sluzowate to jest ale z krwią.......załamie się po prostu...to niesparwiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Współczuję z całego serca, ale to niestety częsty problem. Jeśli chcesz zostać mamą to odczekaj 3 miesiące i podejmij starania, ja tak zrobiłam, zaszłam przy pierwszym stosunku ponieważ macica jest wtedy jeszcze rozpulchniona i o wiele łatwiej zajsc w ciąże i ją donosić, ja jestem obecnie w 24 tc
 
Tak mi przykro. Rozumiem że masz to potwierdzone przez lekarza?

rozmawiałam z nim tylko przez telefon i powiedział, że po prostu jest tak jak mówił.....czyli poronieni samoistne i że właśnie macica się oczyszcza, więc głowa do góry i starać się dalej...tak czy inaczej w piątek w pzryszłym tygodniu mam przyjśc do neigo na kontrolę....
 
Współczuję z całego serca, ale to niestety częsty problem. Jeśli chcesz zostać mamą to odczekaj 3 miesiące i podejmij starania, ja tak zrobiłam, zaszłam przy pierwszym stosunku ponieważ macica jest wtedy jeszcze rozpulchniona i o wiele łatwiej zajsc w ciąże i ją donosić, ja jestem obecnie w 24 tc


ja teraz zaszłam przy pierwszym stosunku bez zabezpieczenia....więc zastanawima sie, w takim razie, czy później moze byc trudniej, czy też bedzie tak syzbko jak teraz
 
Po poronieniu samoistnym możesz podjąć starania odrazu nie musisz czekać tych 3 miesięcy a w ciąże zajdziesz i tak wtedy gdy organizm będzie gotowy. Inaczej jest w przypadku poronienia wywoływanego farmakologicznie lub mechanicznie (łyżeczkowanie). Jeśli wszystko ładnie się wyczyściło samo nie musisz czekać.
 
reklama
Ja zrobilam test ciażowy jeden gdzie byly dwie kreseczki z czego jedna była jasniejsza...po tygodniu zrobilam kolejny i kreseczki były bardziej widoczne..:) zrobilam je w piatek a w sobote strasznie zle sie poczulam pojechalysmy z kolezanka do szpitala, lecz lekarz mnie nie przyjął ( a miałam nadzieję że zrobi mi usg dopochwowe i stwierdzi czy jestem w ciąży czy nie)..niestety przeliczyłam się..:( tak więc nie mialam wyboru i musiałam czekac azwe wtorek przyjmie mnie moj gin w przychodni...co prawda nie bylam umówiona ale mnie przyjął...robiąc badanie ginekologiczne stwierdził że jestem w ciaży około 4tygodni...tak więc jak to się mówi wyjątek potwierdza regułe...dzis jestem w 25 tygodniu ciąży....powodzenia.!
 
Do góry