reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
ja mialam usg dopochwowe na samym poczatku kiedy lekarz chcial spr czy jestem w ciazy. .yeraz to juz tylko brzuszne . Mysle ze partner powinien uczestniczyc w wizytach u lekarza bo pozniej powie ze jest odzucony ;-)
 
Witam!

Jestem w ciąży 5 tygodni i 5 dni. W piątek miałam robione USG
i lekarz pokazał mi mój pęcherzyk wraz z ciałkiem żółtym. Wszystko było OK do momentu kiedy Gin powiedział mi, że w pęcherzyku mam jeszcze jakiś guz 5mm. Jestem załamana.
Nic mi nie wytłumaczył tylko zapytał czy zależy mi na tej ciąży. Następnie dał mi list do szpitala. Oczywiście poszłam ale lekarka powiedziała, że jeżeli nie mam krwawień i bóli to narazie jest OK.
Nie wiem co myśleć. Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim?

Pozdrawiam
 
Moja rada: idź jutro do innego gina, ale nic mu nie mow, po prostu idź, jakbyś chciała potwierdzić ciążę i nie miała pojęcia o żadnym krwiaku/guzie. Zobaczysz, co Ci powie. I wypytaj o wszystko, nie pozwól się zbyć. Masz prawo wiedzieć, jakie są zagrożenia.
 
reklama
Do góry