reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

mitaginka dobrze pisze, idz do innego, nie mów ze wiesz o tym "guzie", powiedz że chcesz potwierdzić ciążę. Lekarze są różni, niektórzy serio dziwni. Jeżeli to krwiak to powinien się wchłonąć, ale pewnie dostaniesz też może duphaston. Mi kiedyś jeden gin wciasnął że mam nadżerkę i muszę ją natychmiast usunąć bo mogę umrzeć (miałam 19 lat) i że on to zrobi za 300zł. Poszłam do innego ginka jak ochłąnęłam a też że owszem jest ale taka tycia że nie ma co jej ruszać. Tak więc są lekarze i taborety, warto zawsze się konsultować z innym ginkiem :)
 
reklama
Mitaginka słusznie Ci radzi, koniecznie idź do innego lekarza. Co za bałwan w ogóle mógł stwierdzić czy zależy Ci na tej ciąży...? Może lepiej nie wybieraj go na lekarza prowadzącego. Nie każdy jest w tym zawodzie z powołania jak widać. Daj znać co powiedział inny lekarz, na pewno wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki :)
 
rowniez popieram mitaginke. tylko moim zdaniem masz prawo poprosic o konsultacje z innym lekarzem i ten pierwszy gin powinien o tym wiedziec.

Ja w wieku 18 lat uslyszalam, ze mam torbiele na jajnikach i nic nie trzeba z tym robic bo sie same wchlona - od razu powiedzialam lekarzowi, ze bede chciala konsultacji z innym ginekologiem - zadzwonil do mnie sam na drugi dzien, ze zrobi wszelkie niezbedne badania - za darmo. tylko, ze ja juz wtedy mialam wizyte u innego lekarza, i co "smieszniejsze" to nie byly torbiele tylko pecherzyki Graffa, ktore kazdy lekarz powinien rozpoznac. tak czy inaczej, moim zdaniem, takie sprawy nalezy naglasniac bo pozniej pseudo lekarze czuja sie bezkarni.

wiec MN83 glowa do gory bo moze sie okazac, ze to wcale nie to o czym powiedzial ci pierwszy Gin. :)
 
Witam

Właśnie wróciłam od lekarza. Powiedział mi, że to jakiś "polip" przy ściance macicy, i że czasami tak się zdarza w ciąży. Pokazał mi
serduszko mojej dzidzi :) Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
 
MN83 to super ze to jednak nie jakis guz.
nie mialam nigdy zadnych torbieli kriwakow nadzerek itp wiec nawet nie wiem czy taki polip est w jakis sposob grozny? co lekarz ci pwoeidzial? to sie wchlonie? jakies leki ci dal?
mam nadzieje ze ciaza bedzie przebiegac wzorowo:)
 
Witajcie, przepraszam z góry jeśli taki temat już się kiedyś pojawił, ale nic takiego nie znalazłam. Kilka dni temu wykonałam test ciążowy, wyszły dwie kreseczki, dziś poszłam do lekarza, jestem w 5tc. lekarz uznał, ze nie widać pęcherzyka. Czy wiecie z czego może to wynikać? Lekarz kazał mi przyjść za tydzień.
 
reklama
Zgadzam się z umi2 po prostu może być jeszcze za wcześnie i zamała fasolka żeby ją zobaczyć. Jak pójdziesz za tydzień na wizytę to powinno już być wszystko widać:) Głowa do góry!!
 
Do góry