reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Ja zaszłam dokładnie w 14 dniu cyklu, u mnie to jest połowa cyklu. Zatem termin wyznaczony z daty ostatniej miesiączki (14 marca 2010) powinien być wiarygodny, więc szykuję się na 21 grudnia 2010.
Jesdnak nie wiem jak to będzię. W pierwszej ciąży urodziłam wg terminu z USG a nie terminu miesiączki. Teraz nie mam terminu z USG, bo dzidzia zawsze mierzy tyle ile powinna wg daty miesiączki.
 
reklama
wczoraj nic nie dostalam dzis jak odbiore wyniki bety mam isc jeszcze raz do gina powiedzial ze jak to ciaza to dostane wlasnie ten dupa cos tam
juz niedlugo 15 wiec po powrocie dam znac co i jak
 
:-) witam dziwuszki
moj wynik bety to 929.9 czyli ok 5 tydz.
jestem taaaaaaka szczesliwa:-) ( a zarazem pelna obaw)
dostalam duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce i za 2 tygodnie spowrotem do gina
watpie zebym tyle wytrzymala i chyba po tygodniu juz polece do swojego bo teraz bylam u takiego zastepczego bo moj na urlopie
 
:-) witam dziwuszki
moj wynik bety to 929.9 czyli ok 5 tydz.
jestem taaaaaaka szczesliwa:-) ( a zarazem pelna obaw)
dostalam duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce i za 2 tygodnie spowrotem do gina
watpie zebym tyle wytrzymala i chyba po tygodniu juz polece do swojego bo teraz bylam u takiego zastepczego bo moj na urlopie
Graluluje:-):-):-):-) Tzymam kciuki aby wszystko było wporządku życze spokojnych 9mięsięcy:-D:-D:-D
 
dzieki dziewczynki
mam ogromna nadzieje ze tym razem nam sie uda
od wczoraj kluje mnie lewy jakby jajnik tzn w okolicach jajnika i juz panikuje w poniedzialek chyba znow polece na bete sprawdzic czy sie pnie wyniczek do gory
chyba jestem przewrazliwiona i taka przepelniona obawami
 
czytam ten temat i z jedna rzecza sie nie zgodze co do stwierdzenia ciazy przez USG...
nie wiem czy moze to zalezy od sprzetu albo czegokolwiek
ale ja mieszkam w Ie i nie robi sie tu usg dopochwowo(niestety) a moj pecherzyk przez brzuch na usg wykryto w 6 tc 3d , po czym tydzien pozniej (rowniutki tydzien) robiono mi kolejne usg gdzie bylo widac juz bijace serduszko.
Wiec nie musialam miec badania dopochowego zeby wiudziec tak wczesnie moja fasolke na monitorze.... oczywiscie zeby nie bylo , dodam ze termin porodu sie nie zmienil przez cala ciaze (jakby ktos pomyslal ze moze to bylo nie w 6 a w pozniejszym tc)
 
reklama
dzieki dziewczynki
mam ogromna nadzieje ze tym razem nam sie uda
od wczoraj kluje mnie lewy jakby jajnik tzn w okolicach jajnika i juz panikuje w poniedzialek chyba znow polece na bete sprawdzic czy sie pnie wyniczek do gory
chyba jestem przewrazliwiona i taka przepelniona obawami
Musisz teraz się nie denerwować i uważać na siebie dla dobra fasoleczki:happy::happy::happy: napewno wszystko jest wporządku. A jeżeli to Cie uspokoji to powtorz bete:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry