reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Helka - wszystko jest możliwe! Ja trochę plamiłam, ale przy implantacji zarodka. Potem brzuch mnie ciagle bolał jak na bardzo obfitą @, ale @ nie pojawiła się (bóle utrzymywały się przez ok miesiąc, potem w okresie gdy normalnie przypadałby @). Jeden test pokazał brak ciąży, na następny dzień beta pokazała, ze ciąża jest... potem kolejny test był z bardzo bladziutką kreseczką.
Gin wysłał mnie na usg dopiero ok 6 tyg - gdzie było widać pęcherzyk.
Staraj się nie denerwować, tylko zrób tą betkę - dasz radę do rana!!
Trzymam kciuki, zeby @ nie przylazła i zebyś mogła cieszyć się upragnioną ciążą i dzidziusiem!!

Niestety też takie wczeste poronienia też się zdarzają i często kobiety nawet o tym nie wiedzą, ale trzymam kciuki, zeby to nie był Twój przypadek :-)
 
reklama
moim zdaniem, to plamienie a'la okresowe- tez tak mialam, jednak po tygodniu ciaza byla zagrozona i strasznie krwawilam, mi lekarze mowili lezec, lezec, lezec, do tego bralam duza dawke dupastonu i luteiny dopochwowej!
 
witam dziewczyny
wracam do was na forum po roku z kolejnymi pytankami i watpliwosciami
a mianowicie ostatnia miesiaczke mialam 23 czerwca nastepna powinna pojawic sie 20 tego miesiaca ale jej brak
zrobilam juz 3 testy i na kazdym jest slabiutka 2 kreseczka od wczoraj mam plamienia takie brazowe oczywiscie dzis z panika polecialam do gin. ( jestem juz po jednym poronieniu) dopiero co wrucilam i pecherzyka nie widac gin. stwierdzil albo ciazy nie ma albo za wczesnie na wykrycie wg niego to 5 tydz o ile to ciaza jutro rano mam zrobic bete
poprzednim razem juz 4-5 tydz i pecherzyk malenki byl
czy to moze byc ciaza czy ja sobie uz wmawiam albo znow poronilam nie wiem co mam myslec a do jutra rana to chyba zwariuje juz tak bardzo chcialabym maluszka czy ktoras z was tez plamila na poczatku ciazy czy jest to normalne czy mam sie obawiac jestem juz cala znerwicowana dodam jeszcze ze od dzis pobolewa mnie dol brzucha jak na @
Plamienia w ciąży zdarzają się czasmi są one niegroźne a czasmi jak w moim przypadku oznaczają ciąże zagrożoną. Ale na Twoim miejscu starałabym się nie denerwować bo skoro testy pokazują ci fasoleczke to prawdopodobnie tak jest. A u mnie lekarz pęcherzyk dostrzegł tak6-7tydzień wcześniej nie było nic widać. Zrób bete będziesz spokojniejsza że wszystko jest ok. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&:-):-):-)
 
ja rowniez mialam plamienia podczas ciazy kiedy jeszcze nie wiedzialam ze to ciaza. Tez to byla brazowa wydzielina. Myslalam ze zwyczajnie zbliza sie @ i czekalam... no ale sie nie doczekalam ;-) . Zrobilam test-pozytywny z lekka 2ga kreseczka. pobieglam do lekarza, byl to ok 5tc ale p.doktor stwierdzila ze albo to nie ciaza, albo ciaza, albo ciaza pozamaciczna bo ona tam nic nie widzi no ale ze test pozytywny... kazala mi sie zglosic za 2tyg. Po 2tyg stwierdzila 7tyg ciaze. wiec czasem jest poprostu za wczesnie zeby cokolwiek stwierdzic.
 
witam:-)
mnie za to dzis na usg prenatalnym spotkala inna niespodzianka.......według OM mam 11tc i 2d a na usg biorac pod uwage wymiar maluszka (dlugosc)to wyszlo 12tc i 2d......i co mam myslec o tym?ze dzidzia w rozwoju jest szybsza o tydzien??
 
Myśl, że do zapłodnienia doszło tydzień później niż Ci się wydawało.
Termin OM jest miarodajny jeżeli zaszłaś w ciąże dokładnie w połowie cyklu.
 
ale wlasnie ze wiem kiedy zaszlam w ciaze)))bo to byl tylko jeden weekend szczesliwy))) (maż jest za granicą)miesiaczke mialam 10 maja q w ciaze zaszlam 22-23 maj)))))))
 
reklama
a dostałaś np luteine lub duphaston? jeśli to ciąża to ciąże podtrzyma (plamienia mogą być wywołane zbyt niskim poziomem progesteronu) jeśli nie ciąża to wywoła spóźniony @.... wg powinnaś dostac leki tym bardziej że jesteś po poronieniu... a bete najlepiej zrobic w odstępie 48 godzin powinien byc przyrost minimum 66% w stosunku do poprzedniego badania, więc jeśli pójdziesz kolejny raz na badanie bety to zrób sobie odrazu badanie progesteronu będziesz wiedziala czy masz go za malo, i wtedy pędem do lekarza po leki
trzymam kciuki ;-)
 
Do góry