reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Dzisiaj był jeden z piękniejszych dni!
USG przyniosło dobre wieści. Moja fasolka ma prawie 6mm ;-)
lekarz ocenił wiek ciąży na 6 tyg 3 dzien.
Jestem przeszczęśliwa.
Wszystko układa siędobrze.Dziekuje za wsparcie, przenoszę siędo wątkó ciążowych na forum:D
Pozdrawiam wszystkie mamusie:laugh2:
To wspaniale. Życzę dużo dobrego i WITAM KOLEJNĄ MAMUSIĘ!!!!
 
reklama
Witam
jestem nowa na tym forum. 3 tygodnie temu zrobiłam test okazało się ze jest pozytywny :) (byłam taka szczesliwa). Następnie zrobiłam jeszcze dwa testy dla pewności okazało się że też pozytywne. Zapisałam się do ginekologa. Na usg nie było nic widać bo akurat zrobiłam siusiu. Po tygodniu poszłam na kolejne usg już z pełnym pęchęrzem no i pani dr nie widziała ciązy. :(( teraz dała mi skierowanie na badanie krwi. Na razie wyników jeszce nie ma! :( Jestem przerażona co to jest w takim razie jak nie ciąża! Za tydzień biorę ślub i wiadomość o ciąży była moją pełnią szczęścia. Ale widocznie to byłoby za piękne żeby mogło być prawdziwe. Możę któraś z was miała podobny przypadek. Jesteście bardziej doświadczone niż ja w tych sprawach :) Dodam że do zapłodnienia musiało dojść ok 20-27 maja. Kolejną wizyte u gina mam w czwartek. A ja już nerwowo nie wytrzymuje z tej niepewności!!!! Pozdrawiam was cieplutko.
 
jeśli na USG nie było pęcherzyka to raczej mało prawdopodobne żebyś była w ciąży a testy często oszukują. musisz poczekać na wyniki badania krwi i moczu. po nich będzie jasne. dziwne że gin nie powiedział Ci jednoznacznie czy jesteś czy nie bo USG od środka pokazuje czy jest ciąża czy nie :/
 
Może jeszcze było za wcześnie. Ja tak miałam, lekarz powiedział ze nic nie widzi i kazał zjawic sie po tygodniu. Teraz mam 7 miesieczna córeczke. Głowa do góry i koniecznie daj znac ;-)
 
Poczekaj na wyniki badań jak wyjdą pozytywne to zmień lekarza a jak negatywne t głowa do góry po ślubie zaplanujecie. Mi też testy pokazały że jestem w ciąży poszłam do ginekologa ona powiedziała że nic tu nie widzi. Poszłam zrobić badanie krwi odebrałam (15 min po zrobieniu zapłaciłam żeby już mieć wyniki bo nie należę do cierpliwych a jeszcze jak ktoś malutki chce wpaść do mnie z niezapowiedziana wizytą to już w ogóle :) ) wykazało ż już od paru tygodni jestem w ciąży. Wzięłam wyniki od gin poszłam do innego i ją wyśmiał że nic nie widziała. Daj znać koniecznie !!!! trzymam kciuki
 
Jestem niemal pewna,że jesteś w ciąży. 3 testy nie mogą kłamać-tym bardziej w tę stronę, bo wszystkie znamy mnóstwo przypadków odwrotnych-ciąża była,a na teście 1 kreska...
Poza tym może być,a nawet na pewno jest (jak tak sobie to szybko w głowie poobliczałam) za wcześnie i nie widać pęcherzyka-tak bywa często!!! I nie ukrywam-tak się zastanawiam...dziwi mnie usg przez brzuch,ja na początku ciąży chyba 2 pierwsze usg miałam dopochwowo. Tak też mi lekarz potwierdził ciążę,gdy zobaczyłam w domu na teście 2 kreski :tak:
Wg mnie jesteś w ciąży!!! :tak:
 
cierpliwości, choć wiem że, w takich chwilach o nią trudno. Pierwsze usg to powinny być przez pochę robione. Może tak być że zarodek jest w takim miejscu że słabo go widać jak mały. Może też zmiana lekaża pomoże - wbrew pozorom nie każdy dobrze robi usg. Jak nie krwawiłaśz to mało prawdopodobne że coś się stało. Jest też chyba tak że testy wychodzą pozytywnie już po zagnieżdzeniu jajeczka więc moim zdaniem jest ok.
 
spokojnie, mogła nie widziec ciąży, bo to zależy od sprzętu i jakie USG robiła. Jeśli zaszłaś w tych dniach, co podałaś to może byc dopiero 5 tydzień, więc może byc nie widac, więc nie wszystko stracone. Poczekaj na wyniki krwi, a się wszystkiego dowiesz. Trzymam kciuki!!
 
a usg robione przez brzuch czy dopochwowe? dopochwowe robi sie z pustym pecherzem a brzuszne z pełnym wiec sadze ze zrobili ci przez brzuch... a takie robi sie nie wczesniej jak w 10-12 tygodnia ciazy i czesto jeszcze wtedy wykonuje sie dopochwowo bo nie widac dokladnie przez brzuch.
 
reklama
Jeżeli zrobiłaby Ci usg dopochwowe, to z pewnoscią pęcherzyk byłby widoczny. Ja na początku 6 tygodnia miałam piekne zdjęcie z usg. A jeżeli robiłaś 3 rózne testy, to się nie denerwuj, któryś z nich z pewnością musiał być ok.
Głowa do góry. I nie denerwuj się, bo na potencjalne maleństwo to źle działa.
 
Do góry