reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
Mamisia oo Nałęczów, kiedyś tam dużo w dzieciństwie jeździłam na spacery

Helenka hej :)

Ale nam się tu dużo osobek porobiło :) fajnie wreszcie coś się dzieje!

Napisane na Neffos X1 Max w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę do pani dr Kaczmarczyk, ona z tego co wiem też pracuje w tym szpitalu. Będę jej dozgonnie wdzięczna, że pomogła mi w staraniach o maluszka, z jednej strony czuję się zobowiązana, aby pozostać lojalną pacjentką, ale z drugiej-nie stać mnie na prowadzenie ciąży cały czas prywatnie. Nie znam wymienionych przez Ciebie lekarzy, ale będę miała teraz jakiś punkt zaczepienia, gdzie ewentualnie szukać. Bardzo Ci dziękuję za informacje:) Podsumowując- lepiej na Al.Kraśnickiej, niż na Jaczewskiego?
hej :) ja urodziłem w grudniu na jaczewskiego i jestem bardzo zadowolona pisz co bys chciala wiedziec
 
Witam wszystkie mamusie :) wracam do was po chwili przerwy Trochę musieliśmy się zorganizowac. Jasio kończy jutro 8 tygodni I jest słodki. Na szczęście zdrowy i wszystko u nas dobrze ,waży już 6450 więc już jest co ponosić A rączki luubi ;) A u was jak zdrówko?
 
Nas póki co się żadne choroby nie czepiaja tfu tfu [emoji4] zobaczymy co będzie jak się żłobek zacznie bo to już tuż tuż... Dziś skompletowalam Tymkowi wyprawkę do żłobka, no i poza tym trochę syniowi nowości nakupilam... Aż się boję sprawdzić stan konta[emoji38][emoji39]

Wczorajsze spotkanie całkiem udane a i miejscówka fajna [emoji4] polecam bawialnie funbus w Leclercu na Zana [emoji4] załączam Wam dwie fotki mojego mężczyzny [emoji4]
fd56257665e44367ef2754b6df2d994c.jpg
1b8337375cc15f10433937542853bb16.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :) wracam do was po chwili przerwy Trochę musieliśmy się zorganizowac. Jasio kończy jutro 8 tygodni I jest słodki. Na szczęście zdrowy i wszystko u nas dobrze ,waży już 6450 więc już jest co ponosić A rączki luubi ;) A u was jak zdrówko?
Nie za dużo wazy 6450 dzidzia? Moja córka ma 7.5 miesiąc a wazy 6850?;)
 
Do góry