reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

ja dziś wskoczyłam na wagę i ... 66kg (167cm wzrostu) czyli na razie 9kg do przodu.
Hm, mam nadzieję nie przekroczyć 70.. brrr
 
reklama
U mnie ostatnio po obiedzie było 56,5-czyli jakieś 6 kilo na plusie, ale dodaje sobie zawsze do tej wagi 2 kg, bo jak sie waże na wadze u mojego lekarza to zawsze mam 2 kg więcej, chyba jego waga coś fiksuje, bo mój mąż waży się często razem ze mną i jemu dobrze wskazuje :-).
 
U mnie waga stoi w miejscu od 2 tyg, czyli od kiedy sie dietuje. Nadal 55kg i cos sie obawiam, ze 60-tki nie przekrocze:-(
Moj gin tez z tych, ktorzy uwazaja, ze im mniej tym lepiej, dzidzia i tak wezmie od nas to co powinna:tak: Pamietam jak w poprzedniej ciazy dostalam opiernicz od gina jak w ciagu 6tyg przytylam chyba ze 3kg, ze chyba za duzo jem i ze mam sie ograniczac:wściekła/y: Tak sie na niego zdenerwowalam wtedy, bo mnie akurat dodatkowe kilogramy bardzo cieszyly, a w sumie przez cala ciaze przytylam tylko 7,5kg. Po porodzie zeszlo praktycznie wszystko, pozniej jeszcze 3 kg i tak doszlam do wagi 47kg i nie wygladalam za ciekawie i co bym nie robila waga stala w miejscu. Wiec dziewczyny i tak zle i tak niedobrze:nerd:
 
reklama
Jak widac co lekarz to inna opinia.Ja przytyłam gdzieś z 6 kg i lekarz twierdzi ze to za mało i ze spokojnie moge przytyć gdzies do 18 kg.Wiec chyba nie ma sie co za bardzi przejmowac tymi wagami, kazdy jest inaczej zbudowany i ma inna genetykę.Myslę ze np. powyżej 30 kg na + to rzeczywiscie moze byc za duzo.Ale jak pisała KasiaB z 20-kilku spokojnie idzie wrocić do swojej wagi sprzed ciąży.
Jak czytałam na forach z innych miesiecy przewaznie ok 8 kg odpada już przy porodzie.
 
Do góry