reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

reklama
Kurcze ja też głodna jestem. Zjadłabym kaszkę manną na mleku z masełkiem, cukrem i cynamonem. ALe mnie sssie. Wiem , ze to do wątku o zachciankach ale co tam :-)
 
Dziewczynki cieszcie sie, ze mozecie jesc na co macie ochote:tak: Ja moge zapomniec i o kakao i o cieplej herbatce z malinkami, nawet kawe przestalam pic (nie wypije nic gorzkiego bez cukru), nie mowiac juz o slodyczach i wielu innych rzeczach na ktore mam ogromna ochote:-( Codziennie otwieram szafke pelna slodyczy, zeby synkowi cos dac i walcze ze soba, zeby czegos sobie nie wziac. I nawet nie pociesza mnie fakt, ze mniej przytyje...
W tym tyg musze zrobic powtorke z 75g i jak bedzie zle to szpital:-( Tylko nie wiem po co. Przeciez dokladnie to co beda robili mi w szpitalu robie sobie sama w domu. Ale moj gin uparcie twierdzi, ze musze i koniec, a ja uparcie bede z nim walczyla, zeby jednak darowal mi ten szpital. Ehhh caly czas mam nadzieje, ze wynik bedzie dobry, a jak nie to wtedy bede sie martwila.
 
reklama
U mnie to samo-ja w sumie mam 2kg na plusie i to od niedawna dopiero. Też się martwiłam bo na początku chudłam i jak odzyskałam kg sprzed ciąży to waga stanęła w miejscu i przez ponad 2,5 miesiąca nie przytyłam nic. Ale na usg wyszło,że rozwój maleństwa prawidłowy,mnie brzuch rośnie,odżywiam się zdrowo i regularnie więc przestałam się już martwić. Choć muszę przyznać,że od tygodnia mam wilczy apetyt i zaczęłam jeść naprawdę dużo-efekt natychmiastowy +2kg....
 
Do góry