reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

W dalszym ciągu 7 na plus.
Holly ze mną na sali leżała dziewczyna, która przytyła w ciąży 60 kg.
I to wcale nie żart, tylko autentyk.
Leżała w szpitalu od 15 tygodnia, do 39.
Przy przyjęciu ważyła 45 kg a w sobotę (23.20) zabrali ja na cesarkę z wagą 105.
Niestety nie mogła wstawać, cały czas leżała, nawet do toalety nie mogła. Czyli 25 tygodni bez ruchu. Lekarze rozkładali ręce nad jej wagą, ale mąż jej przynosił obiadki i deserki i np. całego kurczaka na obiad potrafiła zjeść, więc ja tam się nie dziwię że aż tyle przybrała.
To było dla pocieszenia ;)
 
reklama
amerie niezla maskara z ta kobietka :) biedna bedzie miala tak duzo do zrzucania

a ja po dzisiejszej wizycie - 3kg... czyli ogolnie +8kg

porod sie zbliza wielkimi krokami :-)
 
mam!!! mam!!!! 80 kg ustrzelone;-) czyli 16 kg na plusie. Moim zamiarem było max 15.... ehhh
a jeszcze wczoraj mądry gin powiedział, że 10-12 kg to norma utycia, to co powyżej to już tłuszcz do zrzucenia:rofl2:
 
A ja wciągu 2 tyg przytyłam 3 kilo;/ ale zła jestem na siebie bo poszłam na wizytę najedzona na maksa po pizzy i deserku...może moge sobie 1kg odjąć??:p
 
reklama
Do góry