reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

najwazniejsze zeby maluch byl zdrowy :-)
ja +11 ale przed ciaza mialam troche nadwagi, z zasady te co wiecej waza to mniej przytyja podczas ciazy a wrecz powinny mniej przytyc :-D
 
reklama
edytka tak wiem ze ciezko :~) ja przed tym jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy wlasnie zaczynalam sie odchudzac i ledwo schudlam 2-3 kg i juz nici byly z odchudzania :-p o tyle 'dobrze' ze wymitowalam i na poczatku tych pare kg polecialo w dol

a jesli szczupla osoba przytyla 20 kg to nie ma sie czym martwic :)

przy samym porodzie minimum 5kg od razu zejdzie jak nie wiecej :-D
 
eeee to kto wie czy po porodzie nie bede wazyc mniej niz przed ciaza :-D

ale tak czy siak czeka mnie porzadne odchudzanie po zeby ta moja nadwage zrzucic
 
Jak czytalam na innych miesiacach jak dziewczyny do siebie dochodza po porodzie, to wiele z nich zostawilo conajmniej 6-7kg w szpitalu.. a kolejne 3-4 szybko leca w kolejnych dniach.. wiec moze nie bedzie tak zle :)
 
reklama
U mnie nadal +7kg czyli od początku diety cukrzycowej tylko 1 na plus ... mało.
ale przed ciążą ważyłam troszeczkę więcej niż bym chciała ale i tak całkiem w normie ... może uda mi się dojść do tego wymarzonego 60kg jak trochę zrzucę przy karmieniu :-)
 
Do góry