reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

65+17 = 82. 180 wzrostu. I prawdę mówiąc wcale nie wyglądam jakoś obłędnie grubo... ale troche przybyło - już mam obczajony aqua aerobik, mam nadzieję, że od stycznia będę mogła zacząć chodzić :-).
 
reklama
U mnie przed było 58kg + 12kg w ciąży = 70kg na tą chwilę- przy wzroście 164 cm :) ale jakoś grubo nie wyglądam ani się nie czuję,a ze zrzuceniem napewno sobię poradzę-podstawa to będzie basen u mnie :D a w domu rowerek stacjonarny ;)
 
Ale Wy szczuplaki jesteście :0 Ja przed ciążą 70kg przy 165cm,teraz 82kg,czyli 12kg na +.
I też czuje się świetnie :) A i dzisiejszy pomiar brzuszka to 110cm :)
 
To i ja się zdemskuję z wagą :-). Przed ciążą 64 kilosków przy wzroście 171 cm a teraz + 17. Nie podobają mi się te cyferki na wadze, ale cóż, nic już nie zrobię :-)
 
Rozmawiałam ostatnio ze znajomą,w ciąży przybrała 30kg i wiecie co,wygląda świetnie.Zrzuciła już te dodatkowe kg,zajęło jej to rok,ale nie ma śladu po ciąży.Zobaczycie przy dzieciaczkach będziemy miały tyle pracy ,że wszystko pozrzucamy.W końcu listopadowe Mamuśki wszystkie piękne,bez wyjątków :)
 
ja mam teraz 74-75 przy wzroście 171 ... zaczynałam od 66 i spodziewałam się jeszcze na początku ciąży, że do 80 dobiję, ale "dzięki" cukrzycy się to już raczej nie uda ...
 
ja wczoraj się zważyłam- szpitalna waga nie kłamie ;) . Z 55 skoczylam na 74. Przy wzroscie 170. Miło by było nie przekroczyć 20 na plusie:-D
 
reklama
A u mnie +11 czyli teraz 64 przy wzroscie 167 a w brzuszku 97 cm, przy czym wszyscy mówia ze ogólnie nic nie przytyłam, wiec pewnie wszystko w brzuszek weszło, ale brzuch tez za duzy nie jest.
 
Do góry