reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyrost Beta hcg

reklama
@Moonstone Ale to jest logiczne - jeśli w terminie @ test wyszedł pozytywny, to po ok tygodniu ciąża powinna być widoczna na USG. Beta wciąż tu nic nie zmienia 🤷‍♀️

@Agnes4312 Niski progesteron jest często oznaką CP, więc tym bardziej ryzykowne jest branie progesteronu 🤷‍♀️

@19kamila96 Oczywiście, że najlepiej zaufać lekarzowi. Ja jednak wolę zakładać najgorsze scenariusze, a potem się mile zaskoczyć :)
 
@Moonstone Ale to jest logiczne - jeśli w terminie @ test wyszedł pozytywny, to po ok tygodniu ciąża powinna być widoczna na USG. Beta wciąż tu nic nie zmienia 🤷‍♀️

@Agnes4312 Niski progesteron jest często oznaką CP, więc tym bardziej ryzykowne jest branie progesteronu 🤷‍♀️

@19kamila96 Oczywiście, że najlepiej zaufać lekarzowi. Ja jednak wolę zakładać najgorsze scenariusze, a potem się mile zaskoczyć :)
Cóż u mnie niski progesteron wcale nie był markerem cp, byłam na usg w okolicach przewidywanej miesiączki a nie tydzień później - i gdyby niektóre z dziewczyn stad miałyby tak długo czekac byłyby teraz bez jajowodow. Dalej beta niczego tu nie zmienia?
 
Co to wogole za chora dyskusja ?! Niech każdy sobie idzie kiedy chce i bada co chce. Jak wogole można zniechęcać ludzi do badań!?
Przeszłam ciaze pozamaciczną i gdyby nie 3x badana beta wraz z progesteronem możliwe że do szpitala trafiłabym za późno. Nie miałam ŻADNYCH powodów do tego żeby przypuszczać ze cos może być nie tak, żadnej historii poronień, żadnych leków. Więc idąc Twoim tokiem myślenia @witch84 wogole nie mowinnam badać bety ? Tylko sobie holistycznie czekać? Seriously ?
 
@Bibi89 Ja uważam, że nic by się nie stało gdybyś poczekała na USG.
Ja uważam, że w większości przypadków beta jest zbędna - oczywiście możesz mieć swoje zdanie.
To Cie rozczaruje, bo planowane usg miałam dzien po przyjęciu metotreksatu czyli NIE MASZ RACJI. Ale upieraj się dalej.... 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ mam tylko nadzieję że nikt Cie nie posłucha....
 
reklama
Możesz mieć swoje zdanie? Forum jest po to by dyskutować?
Owszem, ale tylko przy subiektywnych odczuciach. Możemy mieć swoje opinie jakie imie jest ładniejsze dla dziecka, ktore przedszkole lepsze itd. Natomiast, kiedy na forum podważa sie dane medyczne to jest to przerażajace.
I szkoda, ze tyle wartościowych wiadomości nawet na sekundę nie skłoniło Cię do refleksji. Masz swoje zdanie-ok, ale jeśli podważa FAKTY to proszę zachowaj sie dla siebie, bo wyrządzasz krzywdę.
 
Do góry