reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie)

jaipur Vi nie je kaszek :-p więc to nie od tego.. a z warzywami jest tak ze w okresie letnim je więcej , zimą mniej .. więc bez względu na ilość kupy takie same ... więc nie myslę ze od wazyw :-(
sama już nie wwiem czy to taka jej natura

maja.. ja nie martwię się o brak kupki bo moja to juz prawie rok ma takie bobki...
nie pamiętam dokładnie ale jakoś tak.. :sorry:
i nie ma z tymi kupami problemów , zparć ani nic.. takie po prostu robi

 
reklama
agacio no właśńie pije dużo..
pije całą butle kubusia wrrrrr ta woda do picia
pije herbatkę po spacerze , rano kakao , później wodę , póxniej znów mleko , na kolację kakao... i jeszcze po herbatkę albo sodę... dużp pije..
 
Kamcia to widocznie taki bobkowy urok Vi :-D Może jakieś płatki/musli jej spróbuj dawać, one zawsze poprawiają gastryke :tak:
 
ona nie lubi za bardzo płatków chyba że sa kakaowe :sorry: hehehe
czasem zje inne , ale często jak jej proponuje mówi ze nie chce.. a jak jej dawałam musli to wyciągała z nich wsyztsko.. :-p
chyba taki urok w takim razie ..:/
 
reklama
dzieki kochane moje, nocka minęła bardzo spokojnie. obudziła sie jedynie dwa razy z usmiechem na buźce więc nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba :) jedyne co mnie martwi to to, że nowu ma prawe oczko zaropiałe ;((( nie wiem dlaczego ciągle to wraca :( przeciez nie będę jej całymi tygodniami antybiotyku podawać ! a na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że póki dostaje antybiotyk to jest ok- kuracja trwa 7-10 dni, ale jak już się skończy, to kilka dni i znowu ropka. nie ma jej tak duzo jak przy zapaleniu spojówek, ale jednak.

maju baaardzo się cieszę, że kupka zrobiona, co za ulga, mam nadzieję, że to juz koniec klopotów! :)
 
Do góry