reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

witam,
spodziewam się pierwszego dziecka :) termin porodu to 15 październik. Od kilku dni śledzę forum i w końcu postanowiłam się dołączyć :)

 
reklama
witaj kasiadz
zerknij na wątek "lista mam " i podaj do mnie na priv dane wg. listy to Cię wpisze - jeśli masz ochote:)
jeśli znasz już płeć to rownież podaj
 
Kurcze przeoczyłam ten wątek. A więc tak: mam na imię Karolina, jestem z Bydgoszczy, narazie trzymam się pierwszej wersji, że mam córeczkę ale usg 26 maja ma to potwierdzić. Obecnie kończę studia, nie pracuję i zajmuję siędomkiem, mężem i tatą. Jest tu już jakaś mamusia z Bydgoszczy?
 
Witam!!!

Mam na imię Monika, mieszkam na śląsku.
Jestem mamą Córeczki- Milenki- w październiku skończy 4 latka.
Spodziewam się drugiej Córy która ma się urodzić
w moje urodzinki- 4 października :-p
 
karolincia397 Witam, ja również jestem z Bydgoszczy. Co prawda już przedstawiałam się w tym wątku jakiś czas temu, ale nie miałam za bardzo czasu udzielać się na forum. Mam 28 lat i też oczekuję dzidziusia w październiku. Według usg termin porodu przypada na 8 października.
Pozdrawiam również inne przyszłe mamy.
 
reklama
Witam!!!

Mam na imię Monika, mieszkam na śląsku.
Jestem mamą Córeczki- Milenki- w październiku skończy 4 latka.
Spodziewam się drugiej Córy która ma się urodzić
w moje urodzinki- 4 października :-p

chyba nie długo założymy FC MIlenek hehe moja też tak ma na imie:)
a zawsze mi sie wydawało,że moja córa ma rzadkie imie:/
 
Do góry